13. července 2016 6:18 Lidovky.cz > Cestování > Aktuality

Chystáte se letos na road trip? 5 filmů, které musíte před cestou vidět

Road trip (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Road trip (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

Pokud ještě nemáte plány na léto a chcete si užít cestování za málo peněz, roadtrip pro vás může být to pravé ořechové. Server Lidovky.cz přináší seznam filmů, které byste rozhodně měli vidět, než se vydáte na cestu.

Ať už vyrazíte s partnerkou, rodinou, přáteli nebo sami, spontánní výlet i třeba na víkend vás nemusí nutně stát horentní sumy - stačí vědět, jak na to. Díky spolujízdě se dostanete do různých koutů Evropy doslova za pár korun. Vezměte své auto a nabídněte volná místa cestujícím, kteří vám přispějí na benzín.

Nebo si najděte destinaci, kam chcete jet, a přispějte řidiči menší částkou, než by vás stála hromadná doprava. Platformou pro spolujízdu je třeba BlaBlaCar. Ubytování pak můžete pohodlně řešit přes AirBnB a bydlet v příjemném bytě, nebo si domluvte couchsurfing a poznejte pravou tvář a kulturu každé země.

Jedete s rodinou?

Malá Miss Sunshine


Bláznivá dovolená


Výlet s mámou

Jedete s přáteli?

Thelma a Louise


Mexická jízda


Chystáte se na cestu sami?

DivočinaLidovky.cz

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.