27. února 2019 14:49 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na Uherskohradišťsku hořel obytný přívěs. Hasiči v něm našli tělo muže

Policie ČR - ilustrační foto | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Policie ČR - ilustrační foto | foto: Shutterstock

Korytná (Uherskohradišťsko) Torzo mužského těla objevili v noci na středu hasiči v hořícím obytném přívěsu v Korytné na Uherskohradišťsku. Totožnost zemřelého zatím není známa. Okolnostmi úmrtí a příčinou vzniku požáru se zabývají policisté ve spolupráci s vyšetřovatelem hasičů. Požár způsobil škodu zhruba za 50 tisíc korun. ČTK to řekli mluvčí hasičů Roman Žemlička a krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

K požáru přívěsu za domem na okraji obce vyjížděli hasiči ve středu asi půl hodiny po půlnoci. „Hasiči při příjezdu zjistili, že buňka je celá v plamenech. K uhašení požáru byly nasazeny dva proudy vody. Při provádění hasebních prací bylo v požářišti nalezeno torzo lidského těla,“ uvedl Žemlička.

Požár se hasičům podařilo uhasit nedlouho po jejich příjezdu. Místo události ráno ohledal vyšetřovatel hasičů a policisté. „K ohledání byl povolán také pes vycvičený k vyhledávání akcelerantů hoření. V případu byla nařízena soudní pitva,“ řekla ČTK Javorková. Kriminalisté podle ní tragickou událost nadále vyšetřují.

ČTK

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?
Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích prodávají dětská líčidla. V Česku už dokonce najdete i specializované salony, kde dětem udělají manikúru nebo pedikúru. Jak vysvětlit dnešním dětem, že na líčení mají dost času?

Najdete na Lidovky.cz