Premium

Získejte všechny články
jen za 89 Kč/měsíc

Nehoda sedmi aut zastavila provoz v Praze na Strakonické

  8:05aktualizováno  10:11
PRAHA - Hromadná nehoda šesti osobních a jednoho nákladního auta komplikovala ráno zhruba tři hodiny provoz na pražské Strakonické ulici. Kolona aut dosahovala až na Zbraslav, autobusy MHD jezdily odklonem. Provoz byl obnoven zhruba v 09:40. Na twitteru o tom informovala organizace Ropid, která organizuje MHD v hlavním městě.
Kvůli nehodě musí jezdit autobusy odklonem. Ilustrační foto.

Kvůli nehodě musí jezdit autobusy odklonem. Ilustrační foto. | foto: Pražská integrovaná doprava

Dopravu komplikuje sníh a hrozící ledovka. Silnice jsou sjízdné se zvýšenou opatrností

Nehoda se stala nedaleko závodiště v Chuchli ve směru do centra kolem 06:30. Nikdo nebyl zraněn. Zcela neprůjezdná byla silnice jen několik minut, poté jezdili řidiči sníženou rychlostí jedním pruhem. „Tuto situaci, kdy se srazí dvě auta a další za nimi pak nedobrzdí a postupně do sebe narážejí, musejí policisté řešit jako několik jednotlivých nehod,“ sdělil mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Omezení se dotklo také 12 autobusových linek. Všechny byly odkláněny po Pražském okruhu přes Barrandov. Ráno vůbec nevyjel spoj ze Smíchovského nádraží do Jíloviště.

Autor: