Úterý 21. března 2023, svátek má Radek
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Kuželky na brněnské dálnici. Chyby dvou řidičů způsobily hromadnou nehodu

Události

  6:00
BRNO/PRAHA - Hromadná nehoda čtyř aut ve čtvrtek v podvečer uzavřela silnici v brněnské Vídeňské ulici. V místě, kde se komunikace kříží s dálnicí D1, došlo k pochybení dvou řidičů. Následoval tvrdý náraz, po němž vozy setrvačností vrážely vzájemně do sebe jako kuželky.

Hromadná nehoda v brněnské Vídeňské ulici uzavřela ve čtvrtek v podvečer silnici v jednom směru. foto: FacebookReprofoto

Incident, k němuž došlo ve směru na Rajhrad, zachytil na palubní kameru jeden z projíždějících řidičů. Z videa je patrné, že jeden ze šoférů v prostředním pruhu opomněl při předjíždění informovat ostatní účastníky silničního provozu o přejetí do levého pruhu. Ve stejnou chvíli do něj prudce narazil jiný řidič, jenž se stejným pruhem řítil nepřiměřenou rychlostí řítil.

06.prosince 2018 v 21:29, příspěvek archivován: 07.prosince 2018 v 15:00

moje cesta na depo, než tam vznikla 3h kolona (čas není seřizen bylo to cca 18,17)

Na místě museli zasahovat policisté, hasiči i záchranáři. Během havárie byly zraněny dvě osoby. Podle mluvčí jihomoravských záchranářů Michaely Bothové byli muž a žena s lehkými zraněními převezeni do traumacentra v brněnských Bohunicích. Policie případ šetří.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat