23. prosince 2017 15:49, aktualizováno  17:36 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Nehoda na D1 zastavila provoz směrem na Brno. Čtyři lidé se při ní zranili

Auta na dálnici (ilustrační foto) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Auta na dálnici (ilustrační foto) | foto: Shutterstock

JIHLAVA Nehoda osobního auta na 129. kilometru dálnice D1 uzavřela odpoledne provoz ve směru na Brno. Při havárii byli zraněni čtyři lidé. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Kroutilová. Upřesnila tak prvotní informaci, podle které havarovala tři auta a zranění utrpěli tři lidé. Na místě zasahoval vrtulník záchranářů.

Provoz v pravém jízdním pruhu byl obnoven v 16:05. Od 17:05 byl po odstranění následků nehody provoz obnoven v plném rozsahu.

Havárie se stala krátce po 15:00 mezi exity 119 Velký Beranov a 134 Měřín. Auto podle mluvčí z dosud nezjištěné příčiny vyjelo mimo komunikaci a několikrát se převrátilo přes střechu. Zranění byli převezeni do nemocnic v Brně a v Jihlavě.

„Vrtulník převezl do Brna těžce zraněného dvaašedesátiletého muže, na stejné místo jela sanitkou těžce zraněná padesátiletá žena,“ uvedla ředitelka krajských záchranářů Vladislava Filová. Šestatřicetiletý muž a třiapadesátiletá žena skončili se středně těžkým zraněním v jihlavské nemocnici.

ČTK

Nevíte, co vařit? Inspirujte se
Nevíte, co vařit? Inspirujte se

Uvařte rodině něco dobrého.

Najdete na Lidovky.cz