1. září 2017 16:12 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Na Karlovarsku utekli tři vězni v pracovních montérkách, pátrá po nich policie

Ilustrační foto: Vězení. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrační foto: Vězení. | foto: Shutterstock

Hazlov Policisté v Karlovarském kraji pátrají po třech vězních z věznice z Kynšperku nad Ohří, kteří v pátek odpoledne utekli z nestřeženého pracoviště ve firmě v Hazlově na Chebsku. Muži vykonávají tresty odnětí svobody pro majetkovou trestnou činnost, informovala policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

„Jeden z vězňů je oblečen do zelené bundy a má u sebe žlutou igelitovou tašku. Další z vězňů je oblečen do černé mikiny s nápisem,“ uvedla Krejčí. Jinak mají všichni tři muži na sobě šedé pracovní montérky.

Hledanými jsou dvacetiletý Slovák Ján Dotko, dvacetiletý Vojtěch Beňak ze Sokolovska a třiadvacetiletý Michal Oláh z Prachaticka. Každý z mužů je vysoký 175 až 180 centimetrů, zdánlivě vypadají na 20 až 25 let.

V případě jakýchkoli poznatků k pobytu nebo pohybu hledaných vězňů se lidé mohou obracet bezplatnou telefonní linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu.

ČTK

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?
Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu let fungují porodní domy jako alternativa klasické porodnice a domácího porodu. Jaké jsou přínosy a rizika těchto zařízení?

Najdete na Lidovky.cz