U Nejdku se srazil vlak s autem, jeden cestující se lehce zranil

Autor:
  14:40
Nejdek (Karlovarsko) - U Nejdku na Karlovarsku se v úterý odpoledne na železničním přejezdu srazily vlak a osobní auto. Ve vozidle jeli čtyři cestující, jeden je lehce zraněný. Ve vlaku nejeli žádní cestující, obsluha vlaku je bez zranění. Informoval o tom mluvčí krajských hasičů Martin Kasal. Provoz v úseku Nové Hamry a Nejdek je přerušen.

Vlak tlačil auto desítky metrů. Hasiči z něj vyprostili těžce zraněnou ženu. | foto: Pozary.cz

Podle mluvčího záchranné služby Radka Hese cestovali v autě dva dospělí a dvě malé děti. Lehce zraněné je jedno z dětí. „Tři posádky záchranné služby jsou stále na místě, ošetřují jednoho zraněného. Zatím se neví, jestli bude převezeno do nemocnice,“ řekl Hes.

Podle webu Českých drah bude provoz na trati číslo 142 mezi Karlovými Varami a německým Johanngeorgenstadt přerušen přibližně do 15:20. Vlaky v místě dočasně nahradily autobusy.

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.