14. března 2019 18:01, aktualizováno  19:53 Lidovky.cz > Zprávy > Domov

Policie dopadla bývalého vojáka, který utekl z léčebny v pražských Bohnicích

Hledaný muž může být nebezpečný svému okolí i sobě. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hledaný muž může být nebezpečný svému okolí i sobě. | foto: ČTK

Praha Bývalého vojáka z povolání, který ráno utekl z psychiatrické léčebny v Bohnicích, policie vypátrala v pražské Lhotce. Mohl být ozbrojený a nebezpečný.

Policie od rána pátrala po devětadvacetiletém bývalém vojákovi z povolání, který utekl z psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Policie varovala. že může být ozbrojený a nebezpečný. Při hospitalizaci hrozil, že všechny postřílí automatickou zbraní. Na webu pražské policie to ve čtvrtek uvedl její mluvčí Jan Daněk.

Hledaný Lukáš Drtina je vysoký 170 centimetrů. Má krátké hnědé vlasy, vysoké čelo, plošší nos a pokleslé pravé víčko. Naposledy byl oblečený do šedé teplákové soupravy, na nohou měl černé boty s červenými vzory značky Reebook.

„Podle lékaře má hledaný muž narušený kontakt s realitou, může být nebezpečný svému okolí i sobě a má vztah k návykovým látkám,“ uvedl mluvčí. Lidé, kteří by ho viděli nebo věděli, kde je, mají volat na tísňovou telefonní linku 158. „Rozhodně se ho nesnažte zadržet,“ varoval Daněk.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz