27. prosince 2017 18:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Filmové premiéry: Daniel Radcliffe se potýká s přírodou, Hugh Jackman zase s publikem

Hugh Jackman ve snímku Největší Showman (2017). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hugh Jackman ve snímku Největší Showman (2017). | foto: 20th Century Fox

Poslední prosincový týden míří do kin tři snímky. Životopisný film na motivy osudů největšího cirkusového principála doplní novodobý trosečník v bolívijské džungli a snímek o jednom tenisovém nepřátelství.

Největší showman

Phineas Taylor Barnum (Hugh Jackman) sní o velkém úspěchu. I když mu zrovna osud nepřeje, Barnum věří, že může být lépe. I s prázdnou kapsou tak sestaví fantaskní show plnou vousatých žen, neobyčejných akrobatů a řadou jiných talentovaných performerů. Barnum se rozhodne úspěch svých představení podpořit do té doby dosud nevídanou reklamní kampaní, Ne nadarmo se mu přezdívalo Princ humbuku!

Ztracen v džungli

Yossi Ghinsberg (Daniel Radcliffe) se vydá do La Pazu, hlavního města Bolívie. Zde nalézá přátele a tajemného průvodce, který jim všem slíbí nezapomenutelnou výpravu na neprobádaná místa v džungli. Při snaze sjet divokou řeku se se stane nehoda a skupina se musí rozdělit. Yossi zůstane uprostřed džungle úplně sám. Nemá u sebe zhola nic, jen svůj důvtip. Mladík za sebou sice má několik let vojenské přípravky, ale existují věci, na které vás ani armáda nepřipraví...

Borg/McEnroe

Turnaj Wimbledon v roce 1980. Björn Borg se chystá obhájit svůj pátý titul. Úspěšného sportovce ale v soukromí svírají těžké deprese. Na paty mu šlape John McEnroe, který má na wimbledonský titul také zálusk. Snímek vypráví o neobyčejné rivalitě mezi dvěma vrcholovými sportovci. 

BMW Řada 5 3,0...
BMW Řada 5 3,0...

r.v. 2012, naj. 55 000 km, diesel
950 000 Kč (s DPH)

Najdete na Lidovky.cz