18. dubna 2018 16:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Luke Skywalker v civilu. V seriálu Teorie velkého třesku si zahraje Mark Hamill

Seriál Big bang theory - Teorie velkého třesku | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Seriál Big bang theory - Teorie velkého třesku | foto: CBS

LOS ANGELES V posledním dílu jedenácté série populárního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) se s epizodní roli objeví herec Mark Hamill, který je znám jako Luke Skywalker ze ságy Star Wars. Pro geeky, kterými postavy ze seriálu jsou, půjde jednu z největších událostí jejich životů. Poslední díl bude mít premiéru na televizi CBS 10. května.

ČLÁNEK MŮŽE OBSAHOVAT VYZRAZENÍ ČÁSTI DĚJE SERIÁLU TEORIE VELKÉHO TŘESKU.

Producenti si na finále jedenácté série seriálu přichystali pro diváky opravdovou „pecku“. Kromě dlouho avizované svatby Sheldona Coopera (Jim Parsons) a Amy Fowlerové (Mayim Baliková) se ukázalo, že jedním z hlavních svatebčanů nebude nikdo jiný, než Luke Skywalker sám. Postava, kterou hrdinové seriálu, zarytí fanoušci ságy Star Wars, přímo zbožňují.

Luke Skywalker a jeho světelný meč.
Seriál Teorie velkého třesku.

Mark Hamill není zdaleka jedinou celebritou, která se v seriálu během jeho jedenácti sezón objevila. Diváci mohli vidět třeba nedávno zesnulého astrofyzika Stephena Hawkinga, herce ze StarTreku Leonarda Nimoye, George Takeiho a LeVara Burtona, nebo komiksovou legendu Stana Leeho.

Právě avizovaná svatba by měla podle televize CBS být snad největší události v historii celého seriálu. Mezi svatebními hosty má být také celá řada divákům Teorie velkého třesku známých postav, které se ale mihly třeba jen v jedné či dvou epizodách.