21. září 2018 14:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Magnum se vrací na scénu. Havajský vyšetřovatel tentokrát oholil knírek

Rychlá auta a prosluněná Havaj. Jay Hernandes jako Thomas Magnum. Seriál Magnum... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rychlá auta a prosluněná Havaj. Jay Hernandes jako Thomas Magnum. Seriál Magnum... | foto: CBS

OAHU Seriál Magnum (v originále Magnum P.I.) vyprávěl o soukromém očku stejného jména (Tom Selleck), který vzniklé problémy řešil pistolí nebo za pomoci svého opravdu velkolepého kníru. Televize CBS koncem září představí novou verzi populárního seriálu. V tom se role detektiva ujmul herec Jay Hernandez. Seriál má premiéru naplánovanou na 24. září.

Thomas Magnum (Jay Hernandez) je bývalý voják. Na Havaji bydlí ve vile svého přítele spisovatele. Magnum nyní pracuje jako soukromý vyšetřovatel, ale bere si jen ty případy, které sám chce. Magnum je prostě drsňák každým coulem. Nový seriál televize CBS bude přímým remakem (předělávkou) původního Magnuma. Ať už jde o jednotlivé postavy, zasazení nebo krásné červené Ferrari. Překvapivě ale v nové verzi chybí to nejdůležitější - detektivův knír.

Jay Hernandes jako Thomas Magnum. Seriál Magnum P.I. (2018)
Původním Thomasem Magnumem byl herec Tom Selleck. Jeho nejvýraznějším znakem...

Herec Jay Hernandes na sebe upozornil v seriálech Skandál a Expanze. Doplní ho Perdita Weeksová (Ready Player One: Hra začíná, seriál Penny Dreadful) nebo Zachary Knighton (Konec dětství, seriál Famílie). Autory nového Magnuma jsou Eric Guggenheim (Havaj 5-0) a Peter M. Lenkov (Havaj 5-0, podílel se také na scénáři kultovního Demolition Mana). Je také známo, že alespoň jeden z dílů seriálu režíroval Justin Lin (Star Trek: Do neznáma, Rychle a zběsile 5).


Kriminální seriál Magnum začala vysílat televize CBS v roce 1980. Selleckův charismatický detektiv okouzlil diváky natolik, že seriál běžel celých osm let. Během toho vzniklo 8 sérií o cekovém počtu 163 epizod. Plánoval se úpdajně i film, na který ale nedošlo. Za Selleck za roli získal televizní cenu Emmy a červenému Ferrari 308 GTS, ve kterém v seriálu jezdí, se začalo přezdívat Ferrari Magnum.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!