18. března 2018 12:00 Lidovky.cz > Zprávy > Kultura

Nová česká komedie Pepa představí Michala Suchánka jako padesátiletého smolaře

No, štěstí Pepovi (Michal Suchánek) z tváře opravdu nekouká. Snímek Pepa... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy No, štěstí Pepovi (Michal Suchánek) z tváře opravdu nekouká. Snímek Pepa... | foto: Bohemia MP

PRAHA Nová komedie režiséra Jána Nováka bude vtipným poučením o tom, že nikdy není pozdě na velkou životní změnu. Diváci se mohou těšit na celou řadu oblíbených českých herců. Snímek bude mít premiéru 12. dubna.

Pepa Novák (Michal Suchánek) je zhruba padesátiletý nudný úředníček v českém okresním městě. Má sice ženu Zdenu (Petra Špalková), ale dalo by se říct, že líbánky už mají opravdu za sebou a ona ho navíc neustále komanduje. Neposlouchá ho ani jeho dcera Zdenička (Natalie Grossová). V Pepovi se všechno musí zákonitě zlomit a on začne toužit po razantní změně svého života. Jenže jak na to? Jak znovu začít žít? Pepa je každopádně smolař a ať už to dopadne jakkoliv, vznikne díky tomu řada úsměvných příhod.

Diváci dále v menších rolích uvidí třeba Filipa Blažka, Annu Stropnickou, Alici Bendovou, Jakuba Koháka nabo Marka Vašuta. Scénář i režii obstaral Ján Novák, který je například podepsaný pod řadou dílů sitcomu Comeback a seriálu Přístav.

Úředník Pepa (Michal Suchánek) je takové české ťululum. Snímek Pepa (2018)....
Úředník Pepa (Michal Suchánek) to v životě opravdu nemá jednoduché. Snímek Pepa...

Pepa

Režie: Ján Novák

Scénář: Ján Novák, Jaroslav Sauer

Hrají: Michal Suchánek, Petra Špalková, Filip Blažek, Anna Stropnická, Martin Pechlát, Jakub Kohák, Natálie Grossová, Alice Bendová, Marek Vašut

Premiéra: 14. dubna

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz