Diskuse k článku: Přes 800 tisíc nespokojených fanoušků Hry o trůny podepsalo petici. Předělejte závěrečnou sérii, vyzývají HBO

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 18
  • Poslední: 20.5. 2019 13:32
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
D. Tate 20.5.2019 13:32

SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít partnera!

M. Kopecký 17.5.2019 19:04

Petice je krásným příkladem toho, jak je část dnešní mladé generace už úplně zblblá. I tady v diskuzi - měli by aspoň vědět, že vývoj všech hlavních postav a hlavní dějové zvraty vymyslel až do konce sám G.R.R.Martin, nikoliv nějací scénáristé. Pokud se to někomu nelíbí, může si napsat vlastní fantasy. A to asi 1 % nespokojených diváků, kteří podepsali petici, si může klidně založit start-up a vybrat peníze na film podle svých představ. Jsem zvědavý na jejich úspěch :-)) Představa, že nějaké dílo mohou stejní tvůrci se stejnými herci natočit dvakrát úplně rozdílně (a úmyslně navíc prodělat asi 3 miliardy) je natolik komická, že nestojí za další komentář.

M. Košťál 17.5.2019 19:14

No, na druhou stranu je fakt, že tím, co autor původně napsal, se filmoví a televizní tvůrci často nedají "rozptylovat". A jak jsem slyšel, třeba seriálu Dallas prý nechali obživnout ženskou, která v jednom díle regulérně umřela, protože se to divákům nelíbilo... Vzpomínám si, že moje máti po tomhle prohlásila, že na takový hovadiny už koukat nebude, ale očividně těch spokojených bylo víc. :)

I. Štípek 17.5.2019 16:35

Chování Daenerys není až tolik nelogické, protože nikdy nebyla ochránkyní nikoho, jen sebe. Dá se to dobře vystopovat, to dobro, které konala, jen souladilo s jejím způsobem cesty za Železným trůnem. No a teď se stalo pár věcí, které ji hodně, hodně, hodně naštvaly - a ejhle, vidíme, že ji opravdu na nikom jiném než na sobě nezáleží. P.s. Tvůrci výborně vyřešili konec Jamieho a Cersei - jako Petr a Lucie...

J. Tachovsky 17.5.2019 12:13

Tak treba se to autorum libi

I. Kanafasik 17.5.2019 10:13

absolutní scénaristická impotence! Tak jak byly orvní tři, čtyři série zajímavé a neotřelé, tak ty další měly sestupnou tendenci. Nevíš, tak tam dej hodinovou bitvu ve tmě, a do dalšího dílu hodinu padající trosky města., kdy hlavním postavám naublíží v tom kamenném dešti ani kamínek. Poslední díl té zoufalosti asi nasadí korunu.

M. Veleba 17.5.2019 13:07

Přesně, a to nemluvím o takových lapsech jako že borka na dracích si nevšimne, že 100m od ní je celá nepřátelská flotila, na které balisty s kadencí AK47 okamžitě vyřídí jednoho draka. A o díl později zbývající drak najednou stejnou flotilu rozseká na hadry a sám zničí komplet opevnění, město, celou rudou baštu a vymlátí vše živé. Nechápu, proč si celá armáda neposedala před městem na gáblík. Bez ní by to totiž dopadlo úplně stejně. Absolutní bullshit...

I. Štípek 17.5.2019 16:42

No, při prvním dračím náletu padla Daenerys do pasti a jednoho draka ztratila. Při druhém to autoři vymysleli tak, že ty obří kuše zneutralizovala, protože, děvče bystré, přiletěla z druhé strany a ti nemotorové, co měli všechny(!) střely namířené jen jedním směrem, na to dojeli.

J. Salek 17.5.2019 7:28

Ten scénář asi psal nějakej deb.l.

J. Vyrobík 17.5.2019 3:42

A kdy vyjdou na Václavák?

R. Klinga 16.5.2019 22:47

Je otázka čo všetko sa bude prerábať. Niekde bolo spomenuté že v StarWars prepracovali rýchlosť svetla , tak aby diváci mohli oceniť ako rytieri Jedi odrážajú strely z laserových pušiek.

Teraz som niekde pozeral začiatok seriálu "8 dní". Tam ide o súčasné Nemecko a mám dojem že na konci budú mrtvi všetci - a nikto to nebude chcieť prepracovať.

Možno to už niekto spísal - ako občas filmári podľahnú náladam publika - a ako občas filmári naopak presvedčia publikum pozrieť si realitu ( ako vo filme "

Dítě z Maconu").

Problémom je ak sa takto "demokraticky" prepracúvajú aj postupy verejnej správy, ak si napríklad verejnosť vymôže že nechce nejaké rozbory a plány čo po globálnej pandémii (ako bola španielska chrípka).

M. Košťál 16.5.2019 20:44

Ještě že za starých časů nebyl internet. Shakespeare by musel přepsat Hamleta, a Dumas Tři mušketýry...

J. Salek 17.5.2019 7:31

Tak tři mušketýři mají vcelku racionální děj. Ve hře o trůny se všichni chovají jako kdyby měli IQ tykve.

M. Košťál 17.5.2019 12:11

já vůbec netuším, o čem ten seriál je, nikdy jsem ho neviděl. Ale stěžovat si na to, že autor něco blbě napsal, může jenom trdlo princmetálový. Je to jeho dílo a komu se to nelíbí, ať se na to nekouká.

D. Rajninec 16.5.2019 20:33

To je pravda , pozerám to , ale už iba zo zotrvačnosti . Možno mali v zmluve 1 milion mŕtvych , tak potrebujú zabiť ešte 450000 .

U nás bol jeden serial , kde keď nevedeli ako ďalej pustili na scénu kone na 5-10 minút .

Tu sú lepší , zhasnú reflektory a tiene po sebe húkaju a je na divákovi čo pod tým si predstaví !

O. Česká 16.5.2019 18:31

To nevěděli, že většina seriálů je dobrá maximálně do třetí, výjimečně do čvrté série?

A. Holík 16.5.2019 17:25

Muhehe ..

V. Novák 16.5.2019 17:12

Vyšší stupeň Kinoautomatu a Rozpaků kuchaře Svatopluka...

Premium

Gott šel měsíc před smrtí do Archivu bezpečnostních složek. Měl čisté svědomí, říká Špátová

Dokumentarista Olga Malířová Špátová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Ten titulek musím hned opravit, protože Olga Špátová s Karlem Gottem prožila vlastně roky dva. Už před deseti lety, k...

Premium

Lara Fabian oslaví v Praze narozeniny. Máme exkluzivní přednostní nákup vstupenek

Lara Fabian | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Po dvou letech se 9. června 2020 vrátí do Prahy Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu má k českému publiku...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...