10. prosince 2017 15:40 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Indie šílí, kapitán národního kriketového týmu si bere bollywoodskou hvězdu

Kapitán indického kriketového týmu Virat Kohli si zřejmě bude brát svou... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kapitán indického kriketového týmu Virat Kohli si zřejmě bude brát svou... | foto: Twitter DNA

NOVÉ DILÍ Královská svatba bez šlechty. Kapitán indického kriketového týmu Virat Kohli si zřejmě brzy bude brát svou dlouholetou přítelkyni a bollywoodskou herečku Anushku Sharmovou. K vysoce očekávané události dojde podle všeho v Itálii. Indická média ji prezentují jako „svatbu roku“ a podle toho se na ni také připravují.

Spekulace o nadcházejícím sňatku začali, když se Kohli a Sharmová oba vyvlékli ze svých pracovních povinností, informovala agentura AFP. Svatba je zatím obklopena řadou spekulací - tamní bulvární tisk však pečlivě sbírá indicie a snaží se záhadu rozluštit. Pár odjel mimo Indii a následovala je rodina a další blízcí. V Toskánsku je soukromý rezort připravován na svatbu. Připravuje se prý paňdžábská ceremonie. V Bombaji se navíc na 26. prosince chystá grandiózní oslava.

Samotný pár nic nepotvrdil, a všechny zdroje citované indickými médii jsou anonymní. Kriketový kapitán namísto toho tvrdí, že si potřeboval odpočinout kvůli „masivní pracovní náplni“ před lednovým turné po Severní Africe.

Kohli a Sharmová svůj vztah započali, když oběma bylo 29 let, tedy v roce 2013. Potkali se při natáčení reklamy na šampon. O rok později se spolu poprvé oficiálně ukázali na veřejnosti, a to na fotbalovém zápase.

Kohli je jedním z nejlépe placených sportovců na světě a v kriketem posedlé Indii je brán za obrovskou hvězdu. Sharmová je jedna z nejpopulárnějších hereček v indickém multimiliardovém filmovém průmyslu.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz