11. ledna 2017 6:37 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Mezi sedmnácti zatčenými kvůli oloupení Kardashianové je i její řidič

Kim Kardashianová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kim Kardashianová | foto: Shutterstock

PAŘÍŽ Mezi 17 lidmi zadrženými ve Francii kvůli oloupení Kim Kardashianové je i najatý řidič této americké celebrity. S odvoláním na vyšetřovatele o tom v úterý informovala francouzská média. Muž podle vyšetřovatelů své spolupachatele patrně upozornil na nepřítomnost tělesného strážce.

Sedmnáct osob, které byly zatčeny v pondělí v různých částech Francie, jsou „známé firmy“ francouzského podsvětí a v průměru jim je 50 let. Jsou mezi nimi i tři ženy, nejstaršímu zadrženému je 73 let. Zadržení údajných lupičů umožnily především stopy DNA, které zůstaly na místě činu. Policie původně informovala o 16 zadržených.

Kardashianová byla přepadena v luxusní hotelové rezidenci v noci z 2. na 3. října. Ozbrojení lupiči, převlečení do policejních uniforem, jí vzali šperky za zhruba devět milionů eur (243 milionů Kč). Kardashianová z útoku vyvázla bez zranění, lupiči ji ale svázali a dali roubík.

Zloděje v převleku vpustil do rezidence podle policejních zdrojů domovník, lupiči mu pak dali pouta a pod pohrůžkou střelnou zbraní ho přinutili odvést je k bytu Kardashianové. Po činu z místa utekli pěšky a na jízdních kolech.

Pro Kardashianovou to nebylo poprvé, co v Paříži čelila problémům. V roce 2014 ji během tehdejšího týdne módy při vystupování z auta napadl Ukrajinec Vitalij Sedjuk a málem ji srazil k zemi. Sedjuk, který je výpady proti slavným osobnostem známý, Kardashianovou zaskočil v Paříži ještě jednou, když se pokusil políbit její pozadí. Ochranka však jeho počínání rychle učinila přítrž.

ČTK

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.