30. června 2017 6:55 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

Požár v Kalifornii sežehl ranč herce Galeckiho z Teorie velkého třesku

Seriál Teorie velkého třesku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Seriál Teorie velkého třesku. | foto: CBS

LOS ANGELES Velký požár, který se hasičům v Kalifornii asi tři sta kilometrů severovýchodně od Los Angeles nedařilo po dva dny zkrotit, zničil ranč americké celebrity Johnyho Galeckiho známého jako Leonarda Hofstadtera ze seriálu Teorie velkého třesku.

Podle CNN nebyl Galecki v době požáru doma a od chvíle, co ranč pohltil požár se na místo nedostal. Oheň sežehl na 1598 akrů.

„Mé srdce jde všem v této oblasti, kteří také zažívají ztráty z tohoto zlověstného ohně. Hrozba, s níž žijeme neustále, což se může zdát bláznivé, ale děláme to proto, že žijeme v naší krásné venkovské oblasti,“ řekl Galecki ve svém prohlášení poskytnutém společnosti CNN.

V úterý večer se již mohli obyvatelé místních obydlí vrátit do svých domovů. Galecki také za celou komunitu poděkoval hasičckému sboru za skvělou práci.

Seriál Teorie velkého třesku.
Seriál Teorie velkého třesku.

„Není to infrastruktura, co vytváří komunitu - to jsou lidé. A pokud mě lidé Santa Margarita něco naučili, tak je to, že jakmile se kouř vyjasní doslova i obrazně, je načase vrátit se a stavět nanovo. Již jsme to udělali předtím a budeme to muset udělat společně znovu. A to udělá naši komunitu ještě bližší a silnější,“ uvedl Galecki pro CNN.

Lidovky.cz

Najdete na Lidovky.cz