19. června 2017 18:37 Lidovky.cz > Zprávy > Lidé

V těle Carrie Fisherové našli patologové kokain, heroin a extázi

Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Carrie Fisherová, představitelka princezny Leiy | foto: Reprofoto

LOS ANGELES Pitevní zpráva herečky Carrie Fisherové ukázala, že v době, kdy se jí udělalo špatně během letu z Anglie do USA, měla ve svém těle stopy kokainu, heroinu a extáze. Vyšetřovatelé však nemohou potvrdit, jaký vliv měly tyto látky na její smrt.

Zpráva zveřejněná v pondělí podle agentury AP uvádí, že Fisherová mohla požít kokain tři dny před letem 23. prosince, během kterého se jí udělalo špatně. O čtyři dny později zemřela.

Pitva odhalila také stopy heroinu a extáze, ale nelze říci, kdy si tyto látky herečka vzala. Závěry vychází z toxikologických vzorků pořízených při hereččině pobytu v nemocnici v Los Angeles. Patologové určili, že Fisherová zemřela na syndrom spánkové apnoe v kombinaci s dalšími faktory.

Carrie Fisher pózuje novinářům na premiéře Star Wars: Síla se probouzí v...
Princezna Leia a její slavné bikiny.

Carrie Fisherová, která se nejvíce proslavila jako princezna Leia z filmové ságy Star Wars, zemřela 27. prosince 2016 ve věku 60 let.

Lidovky.cz

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz