Takže zpátky k Praze. Přichází to čas od času. To si před lety někde někdo vymyslel a objednal vylepšení Karlova náměstí. To vylepšení spočívalo v tom, že se park na Karlově náměstí vykácí a vysadí se tam nový, ještě krásnější. Projekt vznikl – šlo o devadesátá léta – a začal se realizovat.
21. října 2019 5:00
Je to záležitost pražská, a tudíž se omlouvám čtenářům mimo hlavní město, že je otravuju něčím, co se jich zdánlivě netýká. Proč zdánlivě. Ono je to jistě všude jinde podobné a principy zůstávají kdekoli stejné, jaksi univerzální.



















