Sobota 25. května 2024, svátek má Viola
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

‚Neděkuju Milošovi.‘ Tonda Blaník převzal Českého lva za mimořádný audiovizuální počin

Kultura

  21:25
PRAHA - Tvůrci pořadu Kancelář Blaník získali Českého lva za mimořádný počin v oblasti audiovize. Cenu v pražském Rudolfinu v sobotu večer převzali producent Milan Kuchynka, režisér Marek Najbrt a herec Marek Daniel.

Zleva producent Milan Kuchynka, herec Marek Daniel a režisér Marek Najbrt s cenou Český lev za mimořádný počin v oblasti audiovize. foto: ČTK

„Děkuju Andrejovi, Mirkovi, Markovi... Neděkuju Milošovi. A ještě děkuju mámě. A především Liborovi,“ nevypadl na pódiu Marek Daniel ze své role. Kuchynka poděkoval politikům. „Bez nich bychom tu nebyli,“ dodal.

Blaník si kvůli Ransdorfovi počkal a jeho kauzu pojal po svém. Tajemný V. H. je Žížala

Kancelář Blaník je politicko-satirický seriál, který vysílá internetová televize Stream.cz od dubna roku 2014. Hlavních rolí se vedle Marka Daniela (Tonda Blaník) ujali Michal Dalecký (Žížala) a Halka Třešňáková (Lenka).

V kategorii Českého lva 2016 Mimořádný počin v oblasti audiovize byla nominována třetí řada seríálu. Dalšími nominovanými projekty byly sitcom Autobazar Monte Carlo, interaktivní internetová stránka Urbex.cz, projekt Čistíme svět fantazie, Česká televize za přínos k posílení domácí tvorby v roce 2015 a cyklus Zlatá šedesátá II.

Pět minut po převzetí....ten vpravo je Tondův.

Posted by Kancelář Blaník on Saturday, 5 March 2016

7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství
7 tipů, jak na citlivé zuby v těhotenství

Hladina hormonů v těle se v průběhu těhotenství mění stejně jako chutě a jídelníček. Mnoho těhotných také trápí časté nevolnosti. Následkem toho...