5. listopadu 2011 7:00 Lidovky.cz > Relax > Vztahy

Chystáte 11. 11. 2011 svatbu? Rozmyslete si to

Svatba. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Svatba. | foto: Shutterstock

Jedničkami oplývající datum 11. 11. 2011 je podle magie čísel nevhodné téměř na cokoliv. Tvrdí to numeroložka a kartářka Ludmila Šottová z Havířova. Před tímto datem žena varuje. Příliš mnoho jedniček podle ní přinese jen zbytečnou agresivitu a egoismus.

"V datu máme tři jedenáctky, což jsou sice mistrovská čísla. Je jich ale příliš hodně a jejich negativní stránka se tak násobí a převládne," vysvětlila Šottová. Opakující se číslo 11 podle ní tíhne k výstřednostem všeho druhu. "Především k alkoholu, drogám a agresivitě. Z původně přitažlivého data nám tak zůstane den, který je nevhodný téměř na cokoliv," řekla.

Numeroložka a kartářka Ludmila Šottová

Numeroložka a kartářka Ludmila Šottová

Lidé by podle ní měli být velmi opatrní na svá rozhodnutí, nepodepisovat smlouvy a nepouštět se do velkých změn. Naopak by se měli soustředit na to, aby si zachovali dobrou náladu a klid. "Tendence ale budou bohužel úplně opačné. Hodně se bude projevovat sebelítost. Útok bude nejlepší obranou. Povznést se nad to bude hodně obtížné," míní numeroložka.

Sňatek poznamená egoismus

Magie čísel nedává dobré vyhlídky ani pro manželství uzavřená v tento den. Sňatky podle Šottové poznamená egoismus a snaha ovládnout toho druhého. "Manželé budou soupeřit o nadvládu a postavení ve vztahu. Může se stát, že přestanou brát ohled na city partnera a místo toho převládnou vlastní emoce a pocit ukřivdění," vyjmenovala možná nebezpečí.

Datum 11. 11. 2011 je podle magie čísel nevhodné téměř na cokoliv.

Datum 11. 11. 2011 je podle magie čísel nevhodné téměř na cokoliv.

Podstatně lépe ale na tom podle ní budou děti, které se 11. 11. 2011 narodí. Budou sice od rodičů potřebovat mnohem více podpory a trpělivosti. Na druhou stranu ale dostanou do vínku výřečnost, schopnost učit se cizí jazyky, tvůrčí vyjadřování a značnou emocionální energii, která se bude projevovat hlubokými city. "Děti budou ale potřebovat od rodičů pomoc při získání sebedůvěry a dosažení rovnováhy. Významnou roli zde sehraje i schopnost komunikovat," míní Šottová.

Datum 11. 11. 2011 je podle magie čísel nevhodné téměř na cokoliv.

I podle karet je datum 11. 11. 2011 nevhodné.

I když podle čísel není datum pro vstup do manželství vhodné, zájem snoubenců je například v Karviné vyšší než obvykle. Celkem tam bude šest svateb. Chystá se ale jen pět obřadů. "V jednom případě půjde o dvojsvatbu. Se svými partnery si své ano řekne bratr a sestra," řekla mluvčí karvinské radnice Šárka Swiderová.

Zájem snoubenců o magická data je podle ní v Karviné kolísavý. V minulých letech, kdy se objevily termíny jako 9. 9. 2009 a 10. 10. 2010, nebyl zájem téměř žádný. "Naopak 7. 7. 2007 jsme měli hned jedenáct svateb. Tři páry jsou dnes již rozvedené," dodala Swiderová.

ČTK, Lidovky.cz