11. února 2013 7:00 Lidovky.cz > Relax > Design

5 NEJ valentýnský speciál: ironie, workshopy i červená

Ilustrace a plakáty Myokard | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ilustrace a plakáty Myokard | foto: Myokard

Blíží se svátek zamilovaných a většina Čechů se chtě nechtě bude poohlížet po nějakém dárku. Pokud nejsou růže vaším šálkem čaje a rádi byste podpořili české designéry, máte možnost.

Helena Heinz a její voňavá dechberoucí mýdla Soap i letos zčervenala, limitovanou srdcovou edici můžete zakoupit třeba v Soap ateliéru ve Vodičkově ulici. 

Soap Valentýnská edice

Pokud máte přece jen rádi klasiku a rádi byste své partnerce pořídili spodní prádlo, doporučujeme novou kolekci úřadující módní designérky roku Zuzany Kubíčkové, kterou můžete koupit v butiku La Gallery Novesta.

Zuzana Kubíčková a její Lingerie 2013

Motta "Láska prochází žaludkem" se drží čokoládu milující designérky tvořící pod jménem Rozbíjím se a na 14.únor si přichystaly zlatou horkou edici. Pořídíte třeba v Dox by Qubus.

Rozbíjím se Valentýnská edice

Těm, kteří nejsou z Valentýna tolik nadšení, přijde vhod rukopis a ironie Dany Svobodové ilustrující pod značkou Myokard. Objednávky přímo u designérky.

Ilustrace a plakáty Myokard

A abychom nebyl zaměření jen na Prahu, brněnský multiprostor Leporelo+ plánuje na středeční večer workshop na téma „Obleč si svého starého foto-kamaráda do zbrusu nového oblečku a obdaruj jím svou drahou polovičku nebo sebe“ a navíc návštěvníkům restaurace bude celý týden rozdávat designové dárky značky Morrows.


Leporelo+ a výstava Qubus


Minulý rok si mnoho studií a obchodů připravilo speciální zamilované akce na poslední chvíli, pokud nechcete nic promeškat, doporučujeme sledovat jejich blogy či facebookové profily.

terTereza Houdková

Najdete na Lidovky.cz