19. března 2017 6:56 Lidovky.cz > Relax > Design

Kultovní design se špetkou neúcty. Karl Lagerfeld otvírá v Praze první obchod

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Kolekce tohoto světově proslulého návrháře se v pražské prodejně představí... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Kolekce tohoto světově proslulého návrháře se v pražské prodejně představí... | foto: KARL LAGERFELD

Svou první otevírá luxusní módní značka Karl Lagerfeld v Nákupní Galerii Myslbek. Kolekce tohoto světově proslulého návrháře se v pražské prodejně představí předposlední týden v březnu. Prodejna bude inspirovaná rockovým stylem.

V obchodě Karl Lagerfeld bude k mání jarní kolekce oslavující pařížský půvab. Ostatně právě ve francouzské metropoli má tento vyhledávaný brand své sídlo.

Součástí jarní kolekce je i label oblečení a doplňků „Fly with Karl“, zdobený...
V obchodě Karl Lagerfeld bude k mání jarní kolekce oslavující pařížský půvab....

Milovníci luxusních kabelek a zavazadel se mohou těšit na nadčasovou kolekci K/Metal Signature pro rok 2017. Jak už název napovídá, hlavním designovým prvkem kolekce je podpis Karla Lagerfelda vyhotovený z kovu a zasazený do kožené klopy. Hlavními barvami je černá, temně červená a odstíny travertinu, menší kolekce letních kabelek je vyvedena v zářivějších pop barvách.

Modely inspirované kulturními stylovými kódy „města světel“ zkombinují tamní eleganci s moderními neotřelými střihy, nesoucími výrazný rukopis Karla Lagerfelda. Součástí jarní kolekce je i label oblečení a doplňků „Fly with Karl“, zdobený nášivkami či záplatami s hravými motivy evokujícími cestováním. Sám ikonický návrhář se v této kolekci ujímá role pilota a nechává se takto zvěčnit na potiscích triček včetně své kočky Choupette.

Série obsahuje také stylové cestovní sady a oblečení s prvky klasických leteckých uniforem. Dále obchod nabídne dámskou kolekci ready-to-wear včetně obuvi, tašek, kožené galanterie a dalších novinek v limitovaných edicích.

KARL LAGERFELD

Karl Lagerfeld je jakožto jeden z nejoslavovanějších módních návrhářů celosvětově znám svým náročným a novátorským přístupem ke stylu. Módní dům nesoucí jméno tohoto kultovního návrháře odráží jeho vlastní estetiku vyjadřovanou prostřednictvím kreativních a luxusních ale přesto dostupných modelů a doplňků.

Lidovky.cz
  • 0Diskuse