24. října 2015 8:16 Lidovky.cz > Relax > Design

Mánii s teniskami propadlo i Česko, v Praze se koná speciální show

Tenisky jsou v současnosti cool trendem. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tenisky jsou v současnosti cool trendem. | foto: http://teniskology.com/#stores

Fenomén tenisek propukl i v Česku. Jejich obliba v tuzemsku raketově stoupá stejně jako všude po světě. Není tedy divu, že i Praha má svoji specializovanou akci zaměřenou pouze na tenisky. Jmenuje se Teniskology a odehraje se ve Vinohradském pavilonu a to pouze tuto sobotu.

„Sneakers fanatici se konečně dočkali. Praha se 24. října zařadí vedle New York City, Londýna nebo Paříže po bok světových metropolí, kde se uskuteční velkolepé setkání sneakers fans Teniskology. Největšímu prodejnímu veletrhu tenisek ve střední Evropě propůjčí své monumentální prostory Vinohradský pavilon, aby se na ploše 2500 metrů čtverečných představily zásadní sneaker brandy,“ lákají organizátoři.

Jednodenní akce, která potvrá od 10 do 21 hodin, je pojatá jako velká show s programem. Soušástí dne jsou totiž připraveny výstavy, instalace, workshopy a další. Svá speciální vystoupení už si připravují například Dan Bárta & beatboxer en.dru, hvězda rapové scény Vladimir 518 nebo jeden z nejzajímavějších hudebních projektů současnosti, dvojice VR/Nobody.

Pokud snad někoho na chvíli tenisky omrzí, má možnost se nechat třeba potetovat v pop-up studiu 33 Street Tattoo Shop, nebo si na baru namíchat Teniskology koktejl.

tohTomáš Holý

Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun
Kde doma tečou peníze? 5 tipů, které vám ušetří tisíce korun

Proč u vás doma nefungují všechny univerzální rady, jak ušetřit? Protože každá rodina funguje jinak! Zaměřte se na to, co opravdu potřebujete, a podle toho postupně utáhněte kohoutek na správném místě. V rozpočtu se pak najde i pár stovek navíc.