Neděle 29. ledna 2023, svátek má Zdislava
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Beyoncé překonala Selenu Gomezovou. Její fotka na Instagramu se líbí 10 milionům lidí

Média

  10:03
PRAHA - Populární americká zpěvačka Beyoncé přepsala dosavadní rekord Instagramu. Ode dne, kdy pomocí této sociální sítě oznámila své těhotenství, udělily už miliony lidí její fotografii povzbuzující razítko „To se mi líbí“. Za prvních 24 hodin nasbíral obrázek 7,8 milionu takzvaných „likeů“ a nyní, dva týdny po uveřejnění, jich má skoro 10,5 milionu.

Nejoblíbenější foto na Instagramu - zpěvačka Beyoncé a její těhotenské bříško. foto: Instagram Beyoncé

Pouze dvě celebrity tak ovládají žebříček světové instagramové fotopopularity. Hned za Beyoncé následuje mladá americká zpěvačka Selena Gomezová. Ta je i celkově nejsledovanější instagramovou celebritou a donedávna byla také majitelkou nejoblíbenější fotografie. Za popíjení nápoje získala přes 6,4 milionů „To se mi líbí“.

Gomezové navíc dál patří následujících osm míst v žebříčku top desítky fotografií. Oblíbený je s 5,3 miliony „likeů“ její příspěvek z ranní procházky nebo obrázek ze dne, kdy prý byla nervózní. Ten již nasbíral 4,8 milionů „To se mi líbí“.

Druhá nejoblíbenější fotografie na Instagramu - Selena Gomezová.

Zajímavostí je také to, že druhá nejoblíbenější fotografie na profilu Beyoncé nezachycuje ji samotnou. Za obrázek, na kterém je bývalý americký prezident Barack Obama se svou smějící se ženou Michelle, si Beyoncé vysloužila více jak 4,2 milionů „To se mi líbí“.

Krádeže účtů na Instagramu. Útočníci kvůli reklamě kradou úspěšné profily za statisíce

Až daleko za touto dvojicí zaostávají se svými fotografiemi další celebrity. Situace oblíbenosti se navíc velmi rychle mění. Server The Telegraph na začátku února zveřejnil seznam, ve kterém byla na pátém místě televizní hvězda Kendall Jennerová. Tu ale nyní mnohokrát přeskočila právě Selena Gomezová.

Dalšími velmi sledovanými osobnostmi jsou i zpěvačka Taylor Swiftová nebo televizní hvězda Kim Kardashianová. Ty pod svými fotkami ale do dnešních dní nasbíraly méně než čtyři miliony „likeů“, takže zdaleka nedosahují oblíbenosti Gomezové a Beyoncé.

Manželé Obamovi na Instagramu zpěvačky Beyoncé.

České celebrity získávají řádově nižší čísla, přesto i v Česku najdeme hvězdy, které svou oblíbeností vysoce převyšují ostatní uživatele. Podle zjištění serveru Lidovky.cz má nejvíce „To se mi líbí“ fotografie uživatelky Shopaholicnicol alias Nikoly Čechové. Její nejpopulárnější obrázek nasbíral přes 68 tisíc „likeů“.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat