Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš
130 let

Lidovky.cz

Dcera Dominika Haška má talent! Zpěvem okouzlila porotu i diváky

Lidé

  18:08
PRAHA - Patnáctiletá Dominika Hašková, dcera slavného hokejového brankáře Dominika Haška, okouzlila porotu v soutěži Česko Slovensko má talent. Zazpívala známou píseň Hallelujah, kterou napsal Leonard Cohen.

Dcera Dominika Haška se přihlásila do talentové soutěže a okouzlila zpěvem. foto: TV PrimaReprofoto

Hned v úvodu porotu zaskočilo zjištění, čí je Dominika dcera. "Ale prosím vás! No tak to jsem zvědav, jestli zpíváte tak, jak on chytá," byl zvědavý Jan Kraus.

Před vystoupením Dominika uvedla, že chce dokázat hlavně svému otci, že zpívat umí. Vybrala si známou píseň Hallelujah, kterou napsal Leonard Cohen.

"Máš nádherný hlas, nádherně střídáš polohy, Krásně si hraješ s tóny, pro mě jsi báječná zpěvačka," pochvalovala zpěvačka Lucie Bílá.

"Máte skutečně zajímavou barvu hlasu i velkou šanci se někam dostat," ocenil vystoupení Jan Kraus.

Výtku měl pouze producent Jaroslav Slávik, kterému se nelíbí americká pěvecká škola. Dominika se totiž učila zpívat v USA, v době, kdy byl její táta v angažován v NHL. Uznal ale, že Dominika má talent a proto se s ní může bavit jako porotce se zpěvačkou, ne jako se soutěžící.

Vystoupení sledovala ze zákulisí společně s moderátory Jakubem Prachařem a Martinem Rauschem i maminka Alena Hašková. Dominik Hašek už je v Rusku, ve čtvrtek ho čeká premiéra v Kontinentální lize.

Autor: