Neděle 14. srpna 2022, svátek má Alan
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Dcera Dominika Haška má talent! Zpěvem okouzlila porotu i diváky

Lidé

  18:08
PRAHA - Patnáctiletá Dominika Hašková, dcera slavného hokejového brankáře Dominika Haška, okouzlila porotu v soutěži Česko Slovensko má talent. Zazpívala známou píseň Hallelujah, kterou napsal Leonard Cohen.

Dcera Dominika Haška se přihlásila do talentové soutěže a okouzlila zpěvem. foto: TV PrimaReprofoto

Hned v úvodu porotu zaskočilo zjištění, čí je Dominika dcera. "Ale prosím vás! No tak to jsem zvědav, jestli zpíváte tak, jak on chytá," byl zvědavý Jan Kraus.

Před vystoupením Dominika uvedla, že chce dokázat hlavně svému otci, že zpívat umí. Vybrala si známou píseň Hallelujah, kterou napsal Leonard Cohen.

"Máš nádherný hlas, nádherně střídáš polohy, Krásně si hraješ s tóny, pro mě jsi báječná zpěvačka," pochvalovala zpěvačka Lucie Bílá.

"Máte skutečně zajímavou barvu hlasu i velkou šanci se někam dostat," ocenil vystoupení Jan Kraus.

Výtku měl pouze producent Jaroslav Slávik, kterému se nelíbí americká pěvecká škola. Dominika se totiž učila zpívat v USA, v době, kdy byl její táta v angažován v NHL. Uznal ale, že Dominika má talent a proto se s ní může bavit jako porotce se zpěvačkou, ne jako se soutěžící.

Vystoupení sledovala ze zákulisí společně s moderátory Jakubem Prachařem a Martinem Rauschem i maminka Alena Hašková. Dominik Hašek už je v Rusku, ve čtvrtek ho čeká premiéra v Kontinentální lize.

Autor:

Neklidné nohy či noční děs. Poruchy spánku předcházejí nemocem, říká neurolog

Premium Říká se, že dobrý spánek je sladší než med. Což naznačuje jeho hlavní funkci: nechat tělo odpočinout. A působí i coby...

Oktagon bez Rusů, zájem o ostrovy i kdo s kým o titul. Co chystá Novotný

Premium Letní turnaj na pražské Štvanici zaujal i uznávané zámořské experty, kteří se jinak výhradně věnují nejlepší soutěži...

Dnes se bavím líp i bez drog a alkoholu, říká terapeut a bývalý narkoman

Premium Jeho příběh je drsný, ale má happy end. Čtrnáctileté balancování na hraně s pervitinem, závislost, lži, prostitutky,...

Prodej RD, 130 m2, (716 m2), Morkovice - Slížany
Prodej RD, 130 m2, (716 m2), Morkovice - Slížany

Kolaříkova, Morkovice-Slížany - Morkovice, okres Kroměříž
2 800 000 Kč

Mohlo by vás zajímat