Sobota 24. února 2024, svátek má Matěj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Dívky v britském X Factoru urážely porotu a diváky, došlo i pěsti

Lidé

  11:41
LONDÝN - Opravdu neobvyklé vystoupení předvedly dvě dívky v britské verzi talentové soutěže X Factor. Urážely porotu, okřikovaly diváky a došlo i na facky.

Dvě soutěžící z britského X Factoru, které se během vystoupení chovaly velmi hrubě a nevychovaně. foto: www.youtube.comReprofoto

"Jsme Abbey a Lisa, dohromy Ablisa," představily se na začátku obě dívky. Obávaný porotce Simon Cowell je přivítal velmi zdvořile, ale pak už jen nevěřícně kroutil hlavou.

Kamarádky Abbey Johnstonová a Lisa Parkerová se nejdříve pustily do jeho kolegy v porotě, hudebního manažera Louise Walshe. "Říkala, že jste tlustý," začala sedmnáctiletá Lisa. "A já zas řekla, že je to starý pán. Sorry, ale je ve věku mého dědy," nešetřila teenagerka osmapadesátiletého porotce.

Dvojice pak ani nebyla schopna odpovědět na otázku, proč se vlastně do soutěže přihlásily. Publikum se začalo pohrdavě smát. "Mohli byste se mi přestat smát?" reagovala Lisa. Tím si ovšem diváky nenaklonila a v moment, kdy začal sál bučet ohromila Lisa již podruhé, mezi lidi totiž vyslala jedno hlasité a procítěné "Shut up!" (Mlčte!) V reakci na to její kamarádka Abbey za udivených pohledů poroty okamžitě opustila pódium.

Nakonec se na pódium vrátila a duo úplně falešně zazpívalo, což opět skončilo bučením diváků. Rozčilená Lisa prohlásila, že ji výrok poroty už nezajímá. Kamarádka chtěla její slova mírnit. "Samozřejmě, že nám záleží na tom, co teď řeknete, ona je jen trochu podrážděná," snažila se Abbey zachránit situaci.

Světoznámý porotce Simon Cowell, proslulý zejména svou přísností, se do dua pustil. A pořádně zostra.

"Můžu k vám být upřímný? Máte ten nejhorší přístup, se kterým jsem se kdy vůbec setkal. Jste opravdu, ale opravdu hrubé," řekl Cowell a po kratší výměně názorů se do rozhovoru vložila i další porotkyně Natalie Imbruglia s diplomatickým komentářem: "Dámy, zpěv nebyl zrovna úžasný..." Na to už Lisa jen vypálila: "A vy jste kdo......? Madam."

To už bylo na Abbey příliš a dala své kamarádce pěstí. V zákulisí pak dívky musela odtrhávat ochranka. Simon Cowell jim ještě po asistentovi vzkázal čtyřikrát ne. 

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!