Úterý 21. května 2024, svátek má Monika
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Nevěřila jsem tomu, říká Češka o účasti v klipu Robbieho Williamse

Lidé

  14:19
PRAHA - Zpěvák Robbie William představil nový videoklip, ve kterém chatuje s náhodnými lidmi a zpívá jim svoji píseň Losers. Mezi posledními se mu na obrazovce ukáže i mladá Češka. Té Robbie poděkuje a na chvíli se k notebooku postaví. Z chvilkového záběru je jasné, že Williams točil svůj klip polosvlečený.

Robbie Williams ve svém klipu poděkoval dívce z Česka. foto: Reprofoto

"Děkuji. Bůh ti žehnej. Posílám dobrou noc do České republiky. Děkuji, že jsi poslouchala moji píseň. Opatruj se a vyhýbej se sexuálnímu obchodu," vtipkuje na konci videoklipu zpěvák, když mu mladá Češka zvednutým palcem dává najevo, že se jí písnička líbí.

"Robbieho jsem samozřejmě hned poznala, ale vážně by mě nenapadlo, že se na takové stránce objeví pravý Robbie Williams. Rozuměla jsem mu, když na mě mluvil a opravdu zpíval hodně dobře, ale pořád jsem nevěřila tomu, že by chatoval právě se mnou," uvedla mladá česká gymnazistka Ivanna Täuberová pro server Zlínskýnočník.cz.

Videoklip byl natočen jako odezvy náhodných uživatelů na písničku Robbieho Williamse na videochatu Chatroulette. Sociální síť nabízí možnost spojit se pomocí webkamery a mikrofonu s náhodnými uživateli po celém světě. Zpěvák tak píseň naživo zazpíval nic netušícímu muži ze Švédska, dívce z Brazílie, uživatelům z Británie a Německa.

ČTĚTE TAKÉ:

Jako poslední se objevila právě mladá dívka z Česka. Netušila ale, že se jedná o natáčení videoklipu. O své roli se dozvěděla náhodou. "Prohlížela jsem si Facebook přes mobil a na zdi se mi objevil příspěvek od kamarádky: "Nejsi to ty?". Z počátku jsem tomu nevěřila, ale teď z toho mám vážně radost, protože jsem v tom klipu hodně vidět," uvedla Täuberová.

Autor:

Prodej bytu 3+kk, 96 m2
Prodej bytu 3+kk, 96 m2

U Pondu, Heřmanova Huť - Vlkýš, okres Plzeň-sever
4 980 000 Kč