Středa 12. června 2024, svátek má Antonie
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Robbie Williams drží dietu, chystá se na turné

Lidé

  7:00
MNICHOV - Zpěvák britské popové skupiny Take That, sedmatřicetiletý Robbie Williams, se zřekl svých oblíbených bramborových lupínků a čokolády, aby byl fit pro blížící se velké turné skupiny po Evropě. Zato ale kouří víc než dřív. Williams to přiznal v rozhovoru pro německý magazín Bunte.

Robbie Williams. foto: ČTK

"Trpím však asi kvůli dietě náměsíčností a dobývám se v noci do ledničky," řekl zpěvák. Celá dieta je podle něj vlastně jen sázka s kolegou ze skupiny Garym Barlowem, kdo z nich to bez obou laskomin déle vydrží.

Take That se teprve nedávno dala po letech znovu dohromady s pěveckou hvězdou Robbiem Williamsem pro turné Progress Live tour, které je prvním společným koncertováním původních pěti členů kapely od roku 1995.

Robbie Williams

Obnovená skupina vystoupí v Británii a Irsku před 1,75 milionu fanoušků, poté plánuje koncerty v Itálii, Dánsku, Nizozemsku a Německu. Koncertní šňůra je na podporu prodeje alba Progress, které Williams s ostatními členy natočil loni. Německé koncerty, na nichž bude pro české fanoušky nejblíže, se mají konat 22. července v Hamburku, 25. července v Düsseldorfu a 29. července v Mnichově.

Robbie ale přiznal, že mu jeho proslulé tančení na scéně v tomto věku už nedělá moc dobře. "Po každé zkoušce se musím naložit do vany a dát si do ní speciální koupelovou sůl proti modřinám," posteskl si německému magazínu.

Autor: