Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

FBI ukončil vyšetřování: Brad Pitt je nevinný, svého syna nenapadl

Lidé

  13:29
Americký herec Brad Pitt nebude stíhán v souvislosti s tím, že se v září během cesty ve svém soukromém letadle údajně v opilosti přestal ovládat před svými dětmi a použil násilí. Federální úřad pro vyšetřování (FBI) případ uzavřel, napsala dnes agentura Reuters.

Brad Pitt foto: ČTK

Začátkem měsíce ukončil vyšetřování incidentu ze 14. září také losangeleský úřad, který se věnuje ochraně dětí a rodin. „FBI přezkoumal obvinění související s nahlášeným incidentem z letadla, ve kterém cestoval Brad Pitt s dětmi, a nebude pokračovat ve vyšetřování,“ řekla mluvčí losangeleského FBI Laura Eimillerová.

Brad Pitt s dětmi
Angelina Jolie s Brad Pitt a synem Maddoxem

Oscarová herečka Angelina Jolie, která byla za herce provdaná dva roky a měla s ním vztah od roku 2005, podala žádost o rozvod v září, pět dní po incidentu. Jako důvod uvedla, že jsou mezi nimi neslučitelné rozdíly. Požadovala svěření dětí do své péče. Její právník řekl, že tak učinila „pro dobro rodiny“.

‚Konec jedné éry‘. Angelina rozpoutala peklo, komentoval rozvod Pitt

Herci se v rámci rozvodového řízení dohodli ohledně péče o děti. Prohlášení, které zveřejnil zástupce herečky, upřesňuje, že děti zůstanou v péči matky a otec je bude moci jen navštěvovat. Pitt původně žádal o střídavou péči.

Pitt a Jolie mají šest dětí s věkovým rozpětím osm až patnáct let. Adoptovali dva syny Maddoxe z Kambodže a Paxe z Vietnamu a dceru Zaharu z Etiopie. Jsou také biologickými rodiči tří dětí: Shiloh a dvojčat Knoxe a Vivienne.

Autor:

Pronájem bytu 3+1 73 m2 (Jednopodlažní)
Pronájem bytu 3+1 73 m2 (Jednopodlažní)

Purkyňova, Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 2
15 000 Kč/měsíc