Čtvrtek 30. listopadu 2023, svátek má Ondřej
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Hvězda seriálu Glee je nezvěstná. Herečka Riverová se pravděpodobně utopila v jezeře

Lidé

  16:00
Ventura Couty - Naya Riverová zmizela ve středu u jezera Piru v kalifornském okrese Ventura County. Herečka si pronajala loď a spolu se svým synem se vydala na jezero, očití svědci je oba viděli odplouvat.

Herečka Naya Riverová (vpravo) v seriálu Glee. foto: Fox

Po třech hodinách narazila jiná posádka na loď se spícím dítětem uvnitř. Policie na místo vyslala tým potápěčů a vrtulník, ale pátrání po herečce je stále bezvýsledné.

Herečka Naya Riverová (vpravo) v seriálu Glee.
Herečka Naya Riverová (vpravo) v seriálu Glee.

Policie v tiskovém prohlášení uvedla, že ačkoliv bylo těžké od dítěte získat o zmizelé jakékoliv informace, syn policistům sdělil, že si s matkou šel z lodi zaplavat. Riverová se ale zpátky do lodi nevrátila. Díte mělo na sobě záchrannou vestu, ale vesta pro dospělého ležela v lodi nedotčená. 

Naya Riverová se prosadila už jako dětská herečka epizodními rolemi v seriálech Fresh Prince nebo Pobřežní hlídka. Nejvíc ji ale proslavila role Santany Lopezové v hudebním seriálu Glee. Necelý den před zmizením zveřejnila na Twitteru společnou fotku se synem. 

Seriál Glee provází tragédie. V roce 2013 se předávkoval herec Cory Monteith, představitel Finna Hudsona. O pět let později zase spáchal sebevraždu herec Mark Sailing, když ho policie obvinila z držení dětské pornografie.