Pátek 21. června 2024, svátek má Alois
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

I Terminátor má z viru respekt. Zůstaňte doma, apeluje na fanoušky Schwarzenegger obklopený zvířaty

Lidé

  14:00
„Žádné restaurace, zapomeňte na to.“ Ve virálním videu kromě Arnolda vystupují i poník Whiskey a oslice Lulu. „Když jste v Kalifornii a je vám více než 65 let, tak už ven stejně nechodíte,“ žertuje dnes již 72letý herec.

Arnold Schwarzenegger a jeho zvířata. foto: YOUTUBE

Představa legendárního akčního hrdiny, jak se mazlí s domácími zvířaty, by z mnohých fanoušků jistě ještě nedávno vyloudila alespoň úsměv. I sám Terminátor, přemožitel Predátora a plukovník Matrix z kultovního Komanda  nechce bojovat s virem COVID-19. Proto zůstává v pohodlí rodinného krbu ve svém kalifornském sídle. Jeho poselství zní jasně - nechoďte ven, vydržte to. 

Arnold Schwarzenegger se od politiky vrací k herectví
Snímek Predátor (1982). Režie: John McTiernan.

„Arnold toho dokázal opravdu mnoho, takže se má vážně čím chlubit. Tím, že zůstává doma, aby se mazlil se svými rozkošnými mazlíčky, se může chlubit snad úplně nejvíce ze všeho,“ myslí si známý spisovatel Hank Green.

„Je úplně rozkošné, jak tento muž upřímně miluje svého domácího poníka s domácím oslíkem,“ shrnul spisovatel Ryan North.

Není to první hercův apel ohledně koronaviru. Před několika dny zveřejnil návod na to, jak si správně mít ruce. Svým fanouškům kladl na srdce, aby naslouchali lékařům a expertům. 

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!