Čtvrtek 25. dubna 2024, svátek má Marek
130 let

Lidovky.cz

Jitka Čvančarová si vzala tanečníka ze StarDance

Lidé

  19:23
MĚLNÍK - Populární herečka Jitka Čvančarová se v kostele sv. Petra a Pavla v Mělníku vdala za tanečníka Petra Čadka, uvedl server Blesk.cz. Třiatřicetiletá Čvančarová, známá z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě či taneční soutěže StarDance....když hvězdy tančí, je podle serveru v pátém měsíci těhotenství.

Čvančarová v soutěži StarDance foto: ČTK

Mělnická rodačka Čvančarová vystudovala střední stavební školu a muzikálové herectví na brněnské JAMU. Diváci ji znají nejen z televize, ale i z filmů jako Bestiář či Kdopak by se vlka bál. Byla členkou Městského divadla Brno, nyní je na volné noze a hostuje na řadě pražských i brněnských scén.

Dvaatřicetiletý Čadek se rovněž zúčastnil televizní soutěže Stardance, před čtyřmi lety v ní tančil s herečkou Tatianou Vilhelmovou.

PSALI JSME:

Obřadu podle serveru přihlíželo na 160 hostů, kromě rodiny například moderátoři Stardance Marek Eben a Tereza Kostková nebo zpěvačka Aneta Langerová, s níž se Čvančarová rovněž potkala v loňském ročníku soutěže.

Mezi hosty byli i herečka Tereza Brodská a herec Stanislav Zindulka.

Novomanželé si pro okamžik svatby vybrali pravé poledne. Nevěsta zvolila krémové šaty s vyšívaným závojem sahajícím až na zem, ženich měl tmavý frak a šedé kalhoty s jemným proužkem. V kostele si navlékli prstýnky s bílého zlata s briliantem.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!