Sobota 13. dubna 2024, svátek má Aleš
130 let

Lidovky.cz

Kate Mossová se bude vdávat. Budu slavnější než princezna, řekla

Lidé

  12:33
LONDÝN - Bývalá britská modelka Kate Mossová se bude vdávat. Zasnoubila se svým partnerem, muzikantem Jamiem Hincem. Svatba bude v létě a bude prý velkolepá. Mossová žertovala, že bude nejslavnější Kate, která se letos vdá - a ne Kate Middletonová, která si koncem dubna bere prince Williama.

Kate Mossová foto: Reuters

Sedmatřicetiletá Mossová a čtyřicetiletý Hince, který je kytaristou skupiny The Kills, se vezmou 2. července. Hlavní družičkou má být modelčina osmiletá dcera Lila, napsal britský deník The Sun.

Podle něj Hince nabídl sňatek Mossové v posteli v jejich domě v severním Londýně a překvapil ji zásnubním prstenem z 20. let v ceně desetitisíc liber. "Bude to matka všech svateb. Bude to velká párty, jedna z největších, kterou Kate uspořádá - a že jich už pár uspořádala," řekl listu nejmenovaný přítel snoubenců.

Mossovou a Hince seznámila po koncertě v roce 2007 společná známá, herečka Sadie Frostová. Jejich vztah byl místy dost bouřlivý a před dvěma lety přinesly britské bulváry snímky Hince, jak odchází z kufry poté co ho Mossová vyhodila.

Tehdy se prý vše během pár dní urovnalo a za poslední rok se ještě více sblížili. Klíčovou roli prý hraje i to, že si Lila, kterou má Mossová s bývalým partnerem Jeffersonem Hackem, Hince oblíbila.

Mossová byla v minulosti krátce zasnoubená se zpěvákem Petem Dohertym. Podle The Sun chodila i s americkým hercem Johnnym Deppem a britským komikem Russellem Brandem.

Autor: