Čtvrtek 23. května 2024, svátek má Vladimír
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Moderátor Slezáček havaroval se svou matkou, prý byl opilý

Lidé

  12:03
PRAHA - Dopravní nehodu u Slaného v sobotu způsobil moderátor Bořek Slezáček. Podle všech dostupných informací nezvládl řízení svého vozu, ve kterém vezl svou matku a na mokré silnici havaroval. Očití svědci mluví o tom, že řidič byl pod vlivem alkoholu.

Moderátor Bořek Slezáček foto: Pavel Gwužď, NextFoto

Exmanžel modelky Simony Krainové po havárii z vozu utekl a nechal v něm svou matku. "Byl zcela namol," televizi Nova, která informaci přinesla, řekl jeden ze svědků. Ten se snažil pomoct zraněným, když se svým vozem Škoda Octavia zastavil u nehody. Do jeho vozu ale narazilo další vozidlo a v něm byli zraněni další lidé. Pro sedmiletou dívku musel přiletět vrtulník.

Podle neoficiálních informací od policie se Slezáček na místo nehody vrátil a následně se zhroutil. Proto mu policisté nemohli provést dechovou zkoušku. Moderátorovi po převozu do nemocnice kvůli otřesu mozku měla být odebrána krev. Policie naznačila i skutečnost, že Slezáčkův vůz byl kradený.

Sám moderátor se k celé věci nevyjádřil, protože nezvedal telefon. V šoku je i jeho bývalá manželka Simona Krainová, která se o nehodě dozvěděla od svých přátel. Vyjadřovat se však nechtěla.

Vyhrajte rodinné vstupné do BRuNO family parku
Vyhrajte rodinné vstupné do BRuNO family parku

Jestliže vás trápí proměnlivé jarní počasí, máme pro vás tip, kam vyrazit, když počasí zrovna nepřeje. BRuNO Family Park v Brně se postará o zábavu...