Středa 19. ledna 2022, svátek má Doubravka
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejen Zuckerberg. Prahu nedávno navštívil i Fulghum, Malkovich či Pink

Magazín

  7:00
Senzaci vzbudila na sociálních sítí tajná návštěva Prahy zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga. Přitom není jedinou celosvětově známou osobností, která v poslední době zavítala do Prahy. Místní měli šanci setkat se třeba i se spisovatelem Robertem Fulghumem, hercem Johnem Malkovichem, zpěvačkou Pink či Lanou Del Rey.

John Malkovich na Pražském jaru v roli Casanovy foto: MAFRA - Tomáš Krist

20. května bylo možné vidět v pražských ulicích například známého spisovatele Roberta Fulghuma. Ten zde pobýval v rámci festivalu Svět knihy a rozhodl se navštívit divadlo ABC, kde připravují dramatizaci jeho knihy. 

Robert Fulghum při náštěvě Prahy

Bez jakékoliv ochranky se do pražských ulic vypravila v polovině května herecká hvězda John Malkovich. Ten si zde zahrál na Pražském jaru Casanovu.

John Malkovich na Pražském jaru v roli Casanovy

Přesně v polovině května - 15. - zatančila publiku světová hvězda baletu Svetlana Zacharova, která je primabalerínou Velkého divadla v Moskvě. Vystoupila v titulní roli romantického baletu Giselleve ve Státní opeře.

Svetlana Zacharova v pražské Státní opeře

Proslulý tenisový mentor Nick Bollettieri, v jehož akademii vyrostli André Agassi, Anna Kurnikovová, Maria Šarapovová a další, přijel do Prahy na soukromou návštěvu a 13. května navštívil finále tenisového turnaje žen ITF Sparta Prague Open.

Nick Bollettieri při návštěvě ČR

Energická zpěvačka Pink vystoupila 10. května v pražské O2 areně, kde propagovala své nové album. V Česku se ukázala již několikrát.

Pink O2 Arénu vyprodala

10. května bylo v Praze možné vidět Dylana Morana, známého britského komika ze seriálu Black books. Ten zde vystoupil se svým novým divadelním představením, vstupenky byly vyprodány během 8 minut.  

Dylan Moran

Ke konci dubna, konkrétně 21., odzpívala na vyprodaném koncertu svůj set britská hvězda Ellie Goulding.

Ellie Goulding v Praze

V Divadle Archa zazpívala 13. dubna jedna z nejpopulárnějších zpěvaček Ameriky Lana Del Rey. Vystoupila jako hlavní hvězda festivalu Electronic Beats.

Hvězda z YouTube. Lana Del Rey, průnik internetového undergroundu s obří nahrávací společností

Italský zpěvák Eros Ramazzotti vystoupil 8. dubna v pražské O2 areně.

Eros Ramazzotti

Autor:

Velký test samotestů na covid: lépe fungují výtěrové, některé neodhalí nic

Premium Ještě před dvěma lety znamenaly dvě čárky na testu, že se budou chystat křtiny, delta byly americké aerolinky, gama...

Nečekaný příbuzenský vztah. Vévodkyně Kate a Meghan pojí krev Přemyslovců

Premium Učebnice mluví jasně. Přemyslovci vymřeli po meči v roce 1306, kdy byl mladičký král Václav III. zákeřně zavražděn...

Češi investují do kryptoměn ve velkém. Stát řeší, jak je přinutit přiznat zisky

Premium Ještě nedávno byly virtuální měny jako bitcoin investicí především pro lidi, kteří chtěli experimentovat a nebáli se...

V obchodním centru Galerie Butovice vyřídíte vše, od pestrého nakupování až po vyzvednutí zásilky na poště
V obchodním centru Galerie Butovice vyřídíte vše, od pestrého nakupování až po vyzvednutí zásilky na poště

Navzdory nepříznivé situaci dnešní doby, otevřelo obchodní centrum Galerie Butovice několik dalších obchodů a rozšířilo svou pestrou nabídku o...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat