Neděle 16. června 2024, svátek má Zbyněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Odletět? Mission Impossible! Tom Cruise kvůli koronaviru uvízl v Benátkách

Lidé

  11:00
BENÁTKY - Hollywoodský herec Tom Cruise zůstal uvězněn v pětihvězdičkovém hotelu v italských Benátkách. Kvůli koronaviru nemohl z města odletět.

Americký herec Tom Cruise slaví padesátiny foto: Reuters

Herec do Benátek přiletěl 20. února, aby tam pokračoval v natáčení dalšího dílu filmové série Mission: Impossible. Když v zemi na plno propukl koronavirus, musel se Cruise „zabarikádovat“ v pětihvězdičkovém hotelu Gritti Palace. Z natáčení pochopitelně sešlo. 

Snímek Top Gun: Maverick (2020). Režie: Joseph Kosinski.
Snímek Top Gun (1986).

Podle zástupců studia Paramount je herec již ze země pryč. Zároveň také potvrdili, že se natáčení odkládá. „Budeme sledovat situaci a spolupracovat s autoritami, pokud se to bude nadále vyvíjet,“ sdělili zástupci. Podle serveru Daily Mail se žádný z členů filmového štábu nenakazil.

Nový díl série Mission: Impossible měl premiéru naplánovanou na léto 2021. Část děje se má odehrávat právě v malebném italském městě. Na Cruise by měla čekat divoká honička po gondolách v benátských vodách. 

Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama
Agáta Hanychová: Nikdy jsem na nikoho nespoléhala. Sebe i svoje děti uživím sama

Zdá se, že se Agáta s ničím nemaže. Na první pohled ji nerozhodí žádný hejt, ani bývalí partneři, se kterými se dlouho soudila o rozložení péče o...