Pondělí 29. listopadu 2021, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tom Kaulitz z Tokio hotel to přehnal s Viagrou, zkalila mu zrak

Magazín

  20:08
BERLÍN - Dvacetiletý kytarista Tom Kaulitz z německé chlapecké skupiny Tokio Hotel se zřejmě předávkoval Viagrou. Po nadužívání modrých tablet na posílení sexuální potence se mu prý udělalo nevolno a několik dní měl zkalený zrak. Hudebník to přiznal německému bulvárnímu deníku Bild.

Kytarista Tom Kaulitz z kapely Tokio Hotel foto: Reprofoto

Jeden ze čtyř členů populární čtveřice lamačů dívčích srdcí zázračnou pilulku vyzkoušel při koncertním turné po Asii, kde mu ji kdosi nabídl.

První nabídku prý ještě odmítl, na druhou ale kývl. Po chvíli si dal ještě další tablety.

"Nejdřív jsem se prodejce otázal: 'Vypadám jako někdo, kdo takovou pomoc potřebuje?'," popisuje příhodu bratr zpěváka a frontmana skupiny Billa Kaulitze.

"On řekl, že ne, ale že bych to měl přesto vyzkoušet. Tak jsem do sebe jednu hodil," přiznal klíčový člen kapely, která na celém světě prodala miliony desek.

Vzápětí se hudebník přiznal, že několik dalších tablet polkl po návratu do hotelu. "Vzal jsem několik dalších pilulek, pravděpodobně příliš mnoho," připustil.

"Příští ráno mě bolela hlava a všechno před mýma očima bylo rozmazané. To už nebyla legrace. Bylo mi dost hrozně," líčil Kaulitz. Prý trvalo další dva dny, než vedlejší účinky pominuly.

Autoři: ,

ANALÝZA: Případ Kenosha. Média si napsala vlastní verzi

Premium Půlka Ameriky si udělala z Kylea Rittenhouse, jenž zastřelil dva lidi, vzorovou karikaturu bílého rasisty s puškou, a...

Pět nejčastějších chyb, které Češi dělají v penzijním spoření

Premium Ve starém „penzijku“ si na důchod spoří více než tři miliony Čechů a v nových fondech už přes 1,3 milionu lidí. Stát...

Strach se do lidí pouští jako jed. Horší než covid je hysterie, říká herec Dušek

Premium Je hercem, režisérem, scenáristou, moderátorem. Renesančního ducha zřejmě Jaroslav Dušek zdědil po svém rodu s modrou...

Vyhrajte medvídka, který svými pohádkami uspí vás i vaše děti
Vyhrajte medvídka, který svými pohádkami uspí vás i vaše děti

Nebylo by hezké mít doma někoho, kdo by vám i vašim dětem vyprávěl pohádky? A co takhle Pohádkový medvídek, který zná ty nejlepší příběhy? Zapojte...

Mohlo by vás zajímat