Pondělí 26. února 2024, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Topmodelka Kurková porodila první dítě - syna Tobina Jacka

Lidé

  20:30
LOS ANGELES - Česká topmodelka Karolína Kurková porodila syna. Dostal jméno Tobin Jack. Otcem chlapečka je filmový producent a scientolog Archie Drury.

Topmodelka Karolína Kůrková foto: ČTK

Kurková je s Drurym zasnoubená. Žijí spolu přes rok. Podle modelčina mluvčího jsou matka i chlapeček "v pořádku a šťastni".

Pětadvacetiletá Kurková přivedla svého prvního potomka na svět ve čtvrtek. Stalo se tak jen dva týdny poté, co oslavovala v jedné z newyorských restaurací narození dítěte svých kolegů z módní a filmové branže. Světlovlasá česká kráska totiž pronikla i do světa filmu. Zahrála si ve snímku G.I.Joe.

Podle Kurkové kolegyně Alessandry Ambrosiové, která má od loňska holčičku, jsou nyní všechny modelky po dětech jako posedlé. "Je prostě skvělé, že se nám v životě děje to samé ve stejnou dobu. Všechny máme děti, přemýšlíme o schůzkách na hraní. Nakupujeme pro děti. Když máme čas, tak společně mluvíme o dětech," řekla Ambrosiová.

Kurková patří k nejslavnějším českým modelkám. Loni skončila na žebříčku topmodelek s největším sex appealem na pátém místě. První byla Němka Heidi Klumová.

V sobotu porodila svého druhého syna modelka Alena Šeredová, která žije v Itálii.

Autoři: ,