Pondělí 24. června 2024, svátek má Jan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

V bytě Alaina Delona se střílelo, syn za nic nemůže

Lidé

  16:58aktualizováno  3. července 16:17
ŽENEVA - Francouzský herec Alain Delon potvrdil, že v jeho ženevském bytě ve čtvrtek padl výstřel, který zranil jednu dívku, ale ujistil, že nevystřelil jeho sedmnáctiletý syn Alain-Fabien. V rozhovoru pro švýcarský deník Le Matin však přiznal, že syn zneužil jeho důvěry, když v bytě bez jeho vědomí zorganizoval večírek s přáteli.

Alain Delon slaví jubileum. foto: ČTK

"Výsledek - volá mi policie. Jsem velmi smutný," řekl slavný herec. "Všecko, co teď vím, je, že můj syn nevystřelil. Hrabali se tam, manipulovali se zbraní, nevím co, a padl výstřel," řekl o incidentu.

Le Matin v pátek psal, že ze zbraně, o níž nevěděl, že je nabitá, vystřelil Delonův syn. Deník Tribune de Geneve naopak tvrdil, že nechtěně střílel jiný účastník večírku. Dívka má těžké zranění břicha.

Podle Delonova názoru "žijí naše děti se všemi těmi nanejvýš násilnickými videohrami, Facebookem, internetem a vším takovým neustále v pomyslném světě. Pak je brutálně dostihne skutečnost. Naštěstí ta dívka neodešla z života na věčnost," zdůraznila hvězda filmů jako Gepard, Rocco a jeho bratři, V plném slunci a Borsalino.

Autoři: ,

Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku
Jan Kempa: Správný muž se nestydí své ženě projevovat lásku

Profesionální trenér sportovců-profesionálů i hobbíků, vytrvalec a závodník, Jan Kempa, je mužem činu. Svůj život obrátil v patnácti doslova...