Úterý 27. února 2024, svátek má Alexandr
130 let

Lidovky.cz

Podřezala si zápěstí. Jacksonova dcera se kvůli dokumentu HBO pokusila o sebevraždu

Lidé

  23:16
Los Angeles - Paris Jacksonová, dcera zesnulého zpěváka Michaela, byla v sobotu hospitalizována. Podle dostupných informací si podřezala zápěstí. Měla tak činit v reakci na dokument Leaving Neverland, který upozorňuje na zpěvákovo údajné zneužívání nezletilých chlapců.

Dcera Michaela Jacksona Paris foto: Reprofoto

Polozapomenutá nahrávka. Jackson je sexuální predátor, říkala zpěvákova sestra

Se zprávou přišel americký server TMZ.

K pokusu o sebevraždu došlo v ranních hodinách. Žena byla okamžitě převezena do nemocnice. Její stav je nyní stabilizovaný.

Dvacetiletá Paris Jacksonová si chtěla vzít život již před pěti lety. Veřejnosti se svěřila, že od smrti svého otce v roce 2009 bojuje s depresemi.

Zdroje blízké její rodině dle serveru uvádějí, že svým činem přímo reagovala na dokument televize HBO mapující sexuální obtěžování, kterého se měl dopustit její otec na nezletilých chlapcích.

Snímek po odvysílání vyvolal bouřlivé reakce, některá rádia dokonce přestala hrát Jacksonovy písně. Tvůrci seriálu Simpsonovi pak odstranili epizodu, ve které se postava Michaela Jacksona objevila.

Autor:

Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování
Potkejte se s námi o víkendu v Brně! Rozdáme přes 1000 produktů k testování

Na brněnském výstavišti proběhne od čtvrtka 29. února do soboty 2. března veletrh ProDítě. Najdete tam přehlídku kočárků, autosedaček a dalšího...