Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

V SuperStar dozpíval Jan Bendig

Lidé

  21:41
PRAHA/BRATISLAVA - Jan Bendig z Hradce Králové opustil pěveckou soutěž Česko Slovenská SuperStar. Rozhodli o tom diváci soukromých televizí Nova a Markíza, kteří mu v sedmém kole zaslali nejméně hlasů. V soutěži zbývají tři finalisté. Slovensko má ve finále dva zástupce - Dominiku Starou ze Šamorína a Miroslava Šmajdu z Košic, Česko reprezentuje Martin Chodúr z Ostravy.

Zleva Miro Šmajda, moderátor Leoš Mareš, Jan Bendig a moderátorka Adela Banášová v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar. foto: ČTK

Nedělní kolo Česko Slovenské SuperStar bylo věnováno filmovým melodiím a zněly také písně Michala Davida. Divákům a porotě se líbil výkon Miroslava Šmajdy, který předvedl legendární hit skupiny Queen We Are the Champions/We Will Rock You.

Ovace sklidil i Jan Bendig s písní Celine Dionové ze slavného Titaniku My Heart Will Go On. Ostravský talent Martin Chodúr zaujal výkonem patrně nejznámější písně z muzikálu West Side Story Maria. Dominika Stará zpívala píseň Barbry Streisandové Memory.

Porota se dnes v názorech na výkon finalistů rozdělila. Dva její členové se vyslovili pro odchod jediné ženské finalistky, zatímco další dva hodnotili jako nejslabší výkon Šmajdy. V dramatické chvíli řekl, že s odchodem počítá a že se nejvíce těší na autogramiádu v Košicích, odkud pochází.

Bookmakeři tipovali, že soutěž opustí Dominika Stará. U sázkové kanceláře Tipsport na tuto příležitost bylo vsazeno přes 100.000 korun. Tipsport i konkurenční Fortuna shodně vypsaly na její vypadnutí kurz 1,8:1. S velkým náskokem sázkaři preferují vítězství Ostravana Chodúra, který je dlouhodobým favoritem soutěže.

Soutěž má stále vysokou diváckou sledovanost. V Česku ji podle společnosti Mediaresearch v neděli viděly přes dva miliony diváků starších 15 let. Na Slovensku se SuperStar zasloužila o víkendový rekord sledovanosti televize Markíza. Sledovalo ji 1,2 milionu diváků.

Jméno Česko Slovenské SuperStar bude známé 20. prosince. Hudební show je podobná jako předchozí série, které se konaly odděleně v Česku a na Slovensku. Porotu tvoří slovenská zpěvačka Dara Rolins, slovenský zpěvák Paľo Habera, český muzikant Ondřej Hejma a zpěvačka Marta Jandová. Soutěž moderuje česko-slovenská moderátorská dvojice Leoš Mareš a Adela Banášová.

Autoři: ,

Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?
Opalovací krém pro miminka: Jaký vybrat?

Pokožka novorozenců a kojenců je tenká, zranitelná a má méně melaninu, což je pigment, který chrání pokožku před slunečním zářením. Kůže miminka je...