Neděle 26. května 2024, svátek má Filip
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Zpěvačka Lady Gaga si dává pauzu. Vinou fibromyalgie skončila v nemocnici

Lidé

  7:00
Ještě minulý týden se jednatřicetiletá Lady Gaga objevila na filmovém festivalu v Torontu. Představila tam dokument s názvem Five Foot Two, který pojednává o jejím životě. Následně ale zrušila svůj pracovní program a na Twitteru oznámila, že leží v bolestech v nemocnici.

Lady Gaga na filmovém festivalu v Torontu. foto: Reuters

Informoval o tom server Ona Dnes. „Skončila jsem v nemocnici. Není to jen obyčejná bolest kloubů nebo opotřebení z turné. Trpím silnými bolestmi. Jsem v dobrých rukou těch nejlepších lékařů,“ uvedla Lady Gaga ve svém tweetu.

14.září 2017 v 21:02, příspěvek archivován: 15.září 2017 v 17:21

I was taken to the hospital its not simply hip pain or wear & tear from tour, I'm in severe pain. I'm in good hands w/ the very best doctors

‚Chtěl jsem najít tu nejzbytečnější věc, tak jsem tady.' Jim Carrey šokoval reportérku na Fashion Weeku

Zpěvačka podle všeho trpí fibromyalgií, která má za následek rychlé stárnutí mozku. Lidem s tímto onemocněním stárne mozek třikrát rychleji než ostatním. Nemoc doprovází také bolest celého těla, nespavost, deprese a pocity úzkosti, ztráta koncentrace či migréna. Pro léčbu je zásadní změna životního stylu a vyhýbání se stresu. Příčiny onemocnění nejsou známy.

Lady Gaga by na tuto chorobu ráda upozornila a má v plánu pomáhat lidem, kteří jí trpí.

Autor:

Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA
Rozdáváme tělové mléko Kind od Mádara ZDARMA

Kosmetiku Mádara určitě od nás už znáte – potkat jste je mohli veletrhu FOR KIDS v Praze nebo také v nedávném v uživatelském testování, kde jsme...