Čtvrtek 30. května 2024, svátek má Ferdinand
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

OBRAZEM: Lady Gaga má svůj pohádkový obchod

Móda

  12:30
Socha Lady Gaga usazená na tisícovkách černých desek uprostřed roztodivných zrcadel, obrovská skulptura pavouka a vláček plný sladkostí, tak vypadá nový obchod výstřední performerky v New Yorku.

Královna popu by se skvěle hodila k továrníkovi Willymu Wonkovi, kterého si v příběhu Karlík a továrna na čokoládu zahral Johny Depp. foto: Reuters

Dílna Lady Gaga se nachází v jednom z luxusních obchodních domů newyorského řetězce Barneys New York. Obchod je plný zářivých barev, divokých tvarů a křivek. S nápadem přišla sama zpěvačka a v pondělí své království slavnostně otevřela.

Lady Gaga ve svém království. Její obchod připomíná dílnu továrníka Wonky.

Na ploše 511 metrů čtverečních zákazníci najdou škálu zboží od dětské kožené motorkářské bundy po ozdoby s motivy Lady Gaga, v oddělení sladkostí oplatky tvarem připomínající příšery a jinde laky na nehty s efektem hologramu nebo plyšová monstra řídící vlak.

Pestrobarevný vláček plný sladkostí. I ten najdete v novém obchodě Lady Gaga v New Yorku.

Pod obrovitou skulpturou pavouka je za 4000 dolarů možné koupit jeden z posledních módních trendů, totiž boty bez podpatku, nebo za 50 dolarů sluneční brýle ve tvaru srdce. "Chtěla jsem, aby to byla široká paleta," řekla Gaga.

V obchodě Lady Gaga můžete koupit jeden z posledních módních trendů, totiž boty bez podpatku.

Na podobě Dílny zpěvačka spolupracovala se stylistou Nicolou Formichettim, jenž je podepsán pod některými kostýmy výstřední performerky. Gaga ale do projektu zapojila i svou matku.

Obchod Lady Gaga je plný zářivých barev, divokých tvarů a křivek.

"Je v tom něco z Karlíka a továrny na čokoládu," zmínila Gaga příběh o podivínském továrníkovi Willym Wonkovi britského autora Roalda Dahla, který v roce 2005 zfilmoval režisér Tim Burton.

Továrna na čokoládu Willyho Wonky? Ne, nový obchod Lady Gaga, kterému dominuje obří skulptura pavouka.

"Chtěli jsme, aby to celé bylo zábavné, plné roztodivných nápadů a zároveň se smyslem pro umění a módu," prohlásila.

Dílna Lady Gaga se nachází v jednom z luxusních obchodních domů newyorského řetězce Barneys New York.

Dílna Lady Gaga bude otevřena do 2. ledna. Z každého zakoupeného výrobku má jít čtvrtina zisku ve prospěch zpěvaččiny nadace proti šikaně mezi mladými lidmi.

Autor: