Středa 19. června 2024, svátek má Leoš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Lady Gaga zahájí turné v divokých šatech z kytar

Lidé

  15:00
SOUL - Body vytvořené z trosek kytar a klobouk z klavírové klávesnice patří do "oblečení", které na sobě bude mít výstřední americká zpěvačka Lady Gaga na prvním koncertě svého světového turné.

Lady Gaga po předání cen MTV Awards v Belfastu foto: Reuters

Ten se uskuteční o víkendu v jihokorejské metropoli Soulu, připomíná agentura AFP. Zpěvačka, která je známá svým extravagantním oblékáním, se na pódiu objeví i v jakési černé kombinéze složené ze stovek malých vinylových trubiček, kovových cvoků a kusů skla.

ČTĚTE TAKÉ:

Její garderoba zahrnuje rovněž tuniku z plovoucího latexu v barvě masa s trojúhelníkovou strukturou. Další její "róba" je složená ze síťoviny a třásní, množství malých kousků skla a hrotů.

Návrhy jejích kostýmů pocházejí od Giorgia Armaniho a začátkem týdne je představil jihokorejský partner italského návrháře Shinsegae International. Lady Gaga přiletěla do Jižní Koreje už v pátek, tedy týden před zahajovacím koncertem světového turné nazvaného "The Born this way ball".

Lady Gaga je nevhodná pro nezletilé

V Jižní Koreji ale nesmějí být představení přítomny osoby mladší 18 let. Těžko říci, jestli některá část z nynější garderóby zpěvačky dokáže překonat její přiléhavé "šaty" tvořené fláky syrového masa či jiné vytvořené z průhledných plastových bublin, poznamenala agentura AFP.

Autoři: ,