Úterý 25. června 2024, svátek má Ivan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Výtvarník skupiny Gorillaz vytvořil potisky na trička i mikiny Levis

Móda

  5:01
Hudební skupina Gorillaz, oceněná Grammy i BRIT Award, navázala spolupráci se značkou Levis. Ilustrace, které se tisknou na trička a mikiny, vytvořil výtvarník a spolutvůrce Gorillaz Jamie Hewlett a zobrazují všechny členy skupiny, jednotlivě nebo dohromady.

Ilustrace, které se tisknou na trička a mikiny, vytvořil výtvarník a spolutvůrce Gorillaz Jamie Hewlett foto: Levis

„Nazdárek, tady velkej Russ z Gorillaz. Vždycky oceňujeme tu nejlepší tradici, a proto jsme se vrhli do téhle spolupráce. Tohle je prostě dvojitá trefa, bejby,“ okomentoval spolupráci bubeník Gorillaz Russel Hobbs.

Značka Burberry se musela omluvit za kontroverzní model s provazem oběšence

Kapela vznikla v roce 1998 jako projekt zpěváka Blur Damona Albarna a komiksového kreslíře Jamieho Howletta. Virtuální kapelu tvoří 2D (Albarnovo alter ego, které se stará o zpěv), Murdoc Niccals (basová kytara), Noodle (kytara), Russel Hobbs (bicí). Skupina má na kontě jednu Grammy a dalších 8 nominací.

Ilustrace, které se tisknou na trička a mikiny, vytvořil výtvarník a...
Ilustrace, které se tisknou na trička a mikiny, vytvořil výtvarník a...

Skupina představuje globální fenomén, umisťují se na v top žebříčcích celého světa a koncertovali po celém světě od San Diega po Sýrii, streamy zhlédli stovky miliónů lidí a prodeje desek lámou rekordy. Jsou zapsáni v Guinnessově knize světových rekordů za nejúspěšnější virtuální počin.

Na potištění si můžete vybrat z triček a mikin v pánských i dámských střizích a velikostech nebo plátěnou tašku. 

Autor:

Rozdáváme dětský opalovací krém ZDARMA
Rozdáváme dětský opalovací krém ZDARMA

S přicházejícím létem je nutné myslet na ochranu pokožky, zejména u dětí. Přihlaste se do testování a vyzkoušejte dětský opalovací krém Cool Kids...