Středa 28. února 2024, svátek má Lumír
130 let

Lidovky.cz

Britská psycholožka léčí pacienty souloží

Magazín

  15:37
LONDÝN - Souložit se svými pacienty neváhá britská psycholožka, která se oficiálně zabývá sexuálními problémy mužů. Odmítá obvinění, že je prostitutka a hovoří o terapii "sexuální náhražkou". Informoval o tom dnes server CeleMondo.
Erotická masáž - ilustrační foto

Erotická masáž - ilustrační foto foto: Shutterstock

 Asi třicetiletá psycholožka Padma Devaová praktikuje v Londýně a Somersetu. S každým platícím pacientem ve věku od 25 do 65 let si dává asi dvouhodinovou schůzku v hotelovém pokoji. Zde střídá rozhovory s fyzickými kontakty včetně hlazení, masáží a pohlavního styku.

111 000 Kč za devět konzultací

Její snahou je zbavit muže problémů s předčasnou ejakulací, nedostatečnou erekcí či chorobnou nesmělostí. Ujišťuje, že se jí to daří a cítí uspokojení z toho, že se její pacienti mění a že se zlepšuje jejich sexuální život. Devět konzultací stojí 4500 eur (asi 111 000 korun).

Angličanka podle CeleMondo používá rozporuplnou metodu založenou na vědecké studii z 50. let minulého století. Výsledky této studie ukázaly, že 75 procent z 11 let sledovaných 510 ženatých a 54 svobodných mužů dokázalo překonat své sexuální problémy.

Autoři: ,