Čtvrtek 28. května 2020svátek má Vilém 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Dívka s 56 hvězdami na tváři se přiznala: Lhala jsem, tetování jsem chtěla

Dívka s příliš velkým tetováním | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dívka s příliš velkým tetováním | foto: Reprofoto

Dívka s 56 vytetovanými hvězdami v obličeji, které údajně nechtěla, se přiznala. "O tetování jsem lhala, protože můj otec šílel," řekla osmnáctiletá belgičanka Kimberley Vlaemincková. Ta dříve tvrdila, že původně chtěla jen tři malé hvězdičky. V tetovacím studiu prý však usnula a poté, co se probudila měla obličej posetý hvězdami.

"Chtěla jsem vytetovat tři malé puntíky, ale on mi nabídl tři hvězdy a tvrdil, že to bude moc krásné. Když mě začal tetovat, necítila jsem bolest a usnula. Poté jsem se probudila s potetovanou polovinou obličeje," tvrdila ještě před týdnem Vlaemincková.

Mladá Belgičanka podala na tetovacího mistra Rouslana Toumaniantza žalobu. Požadovala na něm 9 tisíc liber na chirurgické odstranění tetování.


Tatér už od začátku tvrdil, že jeho klientka se vším souhlasila. "Byla celou dobu vzhůru, nehypnotizoval jsem ji ani jí nepodal žádné léky, se vším souhlasila. Problémy začaly, když její tvář uviděli otec a přítel," řekl tisku.

"Ano, můj otec, když mě viděl, byl hrůzou bez sebe. Řekla jsem mu, že jsem usnula a tatér mi provedl tohle," přiznala mladá Belgičanka.
Toumaniantz řekl, že případ s Kimberley mu přidal na popularitě. "Po této zkušenosti ale budu od klientů vyžadovat písemný souhlas, že s tetováním souhlasí," dodal.

Premium

Bubeník z Mandrage: Víťa sebral odvahu, kterou nikdo z nás nenašel a rozsekl to

Matyáš Vorda | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Na bicí hraje od svých devíti let. V deseti s kamarádem Víťou Starým založil kapelu Mandrage, která se za devatenáct...

Premium

Android Auto a CarPlay v každém autě. Poradíme vám, jak na to

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Chcete používat oblíbenou navigační aplikaci na displeji v autě místo telefonu? Přečtěte si, jak to udělat a neutratit...

Premium

Leoš Mareš: Není to jen o talentu, ale o schopnosti si peníze udržet

Leoš Mareš by mohl získat titul syn roku. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Krach, zhroucení, deprese, obavy o budoucnost a pátrání po smyslu vlastní existence. To jsou emoce, které v těchto...