Úterý 17. května 2022, svátek má Aneta
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Druhým "VyVoleným" se stal Tony

Magazín

  11:44
PRAHA - Patnáct milionů korun získal nakonec po sto dnech pobytu ve vile Vyvolených třicetiletý provozní baru z Prahy Antonín "Tony" Jalovec. Druhou řadu reality show produkovala televize Prima.

Vyvolení foto: Reprofoto

Vítěz získal od diváků 176.000 hlasů. Druhá skončila jednadvacetiletá pokladní z Prahy Marie Kovácsová s 66.000 hlasy. O 36.000 hlasů méně získala pětadvacetiletá studentka z Příbrami Marcela "Marcy" Pašková.

Druhou řadu reality show VyVolení začala Prima vysílat v únoru. Zatímco první řadu loni na podzim sledovalo v průměru asi 1,5 milionu diváků, zájem o druhou řadu byl menší.

Prvním vítězem VyVolených se stal kuchař původem z Brna Vladko Dobrovodský, který na rozdíl od dnešního vítěze získal ceny v hodnotě 11 milionů korun.

VyVolení měly nejen své příznivce, ale i odpůrce. První řada reality show si od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání "vysloužila" pokuty ve výši 22,5 milionu korun, protože údajně řadou záběrů vysílaných před 22:00 ohrozila mravní, psychický a fyzický vývoj dětí a mladistvých.

Konkurenční Nova, která loni vysílala konkureční a méně úspěšnou reality Big Brother dostala od Rady ze stejného důvodu pokuty ve výši 43,3 milionu korun.Obě televize se proti pokutám brání u soudu.

Autor:

Všechno vymyslela Škrlová. Je to hlava manipulace, říká režisér Síbrt

Premium Před patnácti lety Česko šokovala kuřimská kauza. Týrání malých chlapců nejbližšími příbuznými i podivná role „Aničky“....

Češi řeší, čím topit. Proč bychom se neměli zbavovat plynového kotle?

Premium Plynu pro domácnosti by mělo být dosti při přerušení dodávek z Ruska. Nedostatkový plyn sice zdražuje, ale rychlý...

I vysokoškolák může být blbý, říká obávaný lovec z Novy Doktor Vševěd

Premium Na úspěchu televizní soutěže Na lovu má Jiří Martínek velký podíl. Diváci žasnou nad jeho znalostmi. On žasne taky –...

Týden plný cen od LOVI
Týden plný cen od LOVI

Soutěžte s námi po celý týden o krásné výherní balíčky pro svoje zlatíčka.

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat