Sobota 18. května 2024, svátek má Nataša
  • Premium

    Získejte všechny články mimořádně
    jen za 49 Kč/3 měsíce

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Druhým "VyVoleným" se stal Tony

Magazín

  11:44
PRAHA - Patnáct milionů korun získal nakonec po sto dnech pobytu ve vile Vyvolených třicetiletý provozní baru z Prahy Antonín "Tony" Jalovec. Druhou řadu reality show produkovala televize Prima.

Vyvolení foto: Reprofoto

Vítěz získal od diváků 176.000 hlasů. Druhá skončila jednadvacetiletá pokladní z Prahy Marie Kovácsová s 66.000 hlasy. O 36.000 hlasů méně získala pětadvacetiletá studentka z Příbrami Marcela "Marcy" Pašková.

Druhou řadu reality show VyVolení začala Prima vysílat v únoru. Zatímco první řadu loni na podzim sledovalo v průměru asi 1,5 milionu diváků, zájem o druhou řadu byl menší.

Prvním vítězem VyVolených se stal kuchař původem z Brna Vladko Dobrovodský, který na rozdíl od dnešního vítěze získal ceny v hodnotě 11 milionů korun.

VyVolení měly nejen své příznivce, ale i odpůrce. První řada reality show si od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání "vysloužila" pokuty ve výši 22,5 milionu korun, protože údajně řadou záběrů vysílaných před 22:00 ohrozila mravní, psychický a fyzický vývoj dětí a mladistvých.

Konkurenční Nova, která loni vysílala konkureční a méně úspěšnou reality Big Brother dostala od Rady ze stejného důvodu pokuty ve výši 43,3 milionu korun.Obě televize se proti pokutám brání u soudu.

Autor: