Sobota 24. února 2024, svátek má Matěj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Jak Sarkozy 'lovil' Carlu

Magazín

  16:52
Francouzský prezident Nicolas Sarkozy, přezdívaný "rychlík", dostál své pověsti i během schůzky naslepo zorganizované svým známým. Ten o bleskových námluvách prezidenta se slavnou modelkou a zpěvačkou Carlou Bruni nyní napsal knihu.

Nicolas Sarkozy s Carlou Bruniovou foto: AFP

"Budeš mou Marylin a já tvůj Kennedy," neostýchal se Sarkozy vyznat se Carle před hosty seznamovací party. Poté jí požádal, aby ho políbila na ústa.  Neodpověděla, ale Sarkozyho přímočarost jí zřejmě učarovala.

Schůzka o které reklamní magnát Jacques Seguela píše se odehrála v listopadu roku 2007. Seguela byl prezidentem požádán aby zorganizoval seznamovací večeři. Ta se však podle jeho slov proměnila v "neočekávanou hru svádění mezi dvěma netvory", která se navíc odehrávala před překvapenými hosty.

Carla BruniováPrezident byl "na lovu" poté co ho krátce po vyhraných volbách v roce 2007 opustila jeho první žena. Na večeři, kam dorazil neformálně bez kravaty, byl prý k Bruniové od počátku "přitahován jako magnet".

Čtyřiapadesátiletý prezident zpěvačce slíbil, že na jejím příštím koncertě bude sedět v první řadě. "Oznámíme tam naše zasnoubení, uvidíš povedeme si lépe než Marylin a Kennedy," omotával si pomalu Sarkozy zpěvačku kolem prstu.

"Zasnoubení? Nikdy! odpověděla prý naoko pohoršeně Bruniová. Nicolas Sarkozy s Carlou Bruniovou

Po večeři jí prezident odvezl domů svou limuzínou a ona mu na oplátku dala svoje číslo. "Avšak noc spolu nestrávili,"ujišťuje v knize Seguela.

Jen pár minut poté co Bruniová dorazila domů, zavolala Seguelovi, kvůli poděkování za večírek. A Sarkozyho hned okomentovala: "Ten tvůj kamarád je vážně kouzelný, inteligentní a pozorný. Bojím se jen, že je to tak trochu křupan. Dala jsem mu číslo a on se stále neozval!"

Za sedm týdnů z nich byli manželé.

Autoři:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!