13. února 2009 11:30 Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Klaus dostane dort od strany Liberálové.cz

Dort je poděkováním za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dort je poděkováním za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí. | foto: ČTK

PRAHA Prezident Václav Klaus obdrží při příležitosti šestého výročí svého prvního zvolení do funkce dort od strany Liberálové.cz, na kterém je vyobrazen se "svatozáří" šesti hvězd Evropské unie, které mají zřejmě symbolizovat počet let jeho vládnutí.

Prezident Václav Klaus obdržel při příležitosti šestého výročí svého prvního zvolení do funkce dort od strany Liberálové.cz, na němž je vyobrazen se Chceme prezidentovi poděkovat za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí," píše se v tiskovém prohlášení strany.

Liberálové.cz prezidenta neobdarují poprvé. Loni v Praze odhalili "jezdeckou sochu" představující Klause na snowboardu s plastovou lahví v ruce. Chtěli tím připomenout známé Klausovy výroky, že snowboard a plastová láhev značí levičáctví.

I tentokrát se podle tiskové zprávy strana kloní k odlehčené formě daru, která je v duchu typicky českého laskavého humoru, píše se v prohlášení.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz