Čtvrtek 2. dubna 2020svátek má Erika 11 °C jasno Předplatné LN
Lidovky.cz > Relax > Zajímavosti

Klaus dostane dort od strany Liberálové.cz

Dort je poděkováním za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dort je poděkováním za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí. | foto: ČTK

PRAHA Prezident Václav Klaus obdrží při příležitosti šestého výročí svého prvního zvolení do funkce dort od strany Liberálové.cz, na kterém je vyobrazen se "svatozáří" šesti hvězd Evropské unie, které mají zřejmě symbolizovat počet let jeho vládnutí.

Prezident Václav Klaus obdržel při příležitosti šestého výročí svého prvního zvolení do funkce dort od strany Liberálové.cz, na němž je vyobrazen se Chceme prezidentovi poděkovat za nepřehlédnutelnou reprezentaci naší vlasti v zahraničí," píše se v tiskovém prohlášení strany.

Liberálové.cz prezidenta neobdarují poprvé. Loni v Praze odhalili "jezdeckou sochu" představující Klause na snowboardu s plastovou lahví v ruce. Chtěli tím připomenout známé Klausovy výroky, že snowboard a plastová láhev značí levičáctví.

I tentokrát se podle tiskové zprávy strana kloní k odlehčené formě daru, která je v duchu typicky českého laskavého humoru, píše se v prohlášení.

Premium

ANALÝZA: Ekonomika se hroutí, lidé chudnou

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Koronavirus je jen posledním článkem v řetězu. Od finanční krize totiž centrální banky umetají trhům cestičku a iluze...

Premium

Šéf BIS: V akci zemřelo několik našich důstojníků, znal jsem je osobně

Michal Koudelka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Co ho zlákalo ke službě u zpravodajců? Proč dostal cenu George Teneta v CIA? A jaká jsou současná rizika v oblasti...

Premium

Ojetý vůz s DSG. Zjišťovali jsme jaké závady hrozí a kolik stojí oprava

Grzegorz Polkowski - SAMKO – servis samočinných převodovek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Rok od roku se zvyšuje poptávka po ojetých autech se samočinnými převodovkami. Je to jednoznačně důsledek jejich...

TEST: Jaká je kosmetika od Nivea Baby?
TEST: Jaká je kosmetika od Nivea Baby?

Dvacet maminek mělo možnost vyzkoušet šetrnou kosmetiku od Nivea Baby, která je určena těm nejmenším do 3 let. Jak dětem vyhovoval micelární gel a krém proti opruzeninám? A sáhly by maminky po této kosmetice znovu?